Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Urodziny forum - Propozycje.
#37
Dziś dzwoniłem do klubu "Discoplex A4" czyli lokalu, który z Hands Upem miał bardzo dużo wspólnego praktycznie do 2012 roku. Rozmawiałem bezpośrednio z managerką i powiem, że zwątpiłem w jakąkolwiek organizację takiej imprezy w Polsce. Klub nie jest niestety zainteresowany przygotowaniem takiego czegoś, ponieważ popyt ludzi na ten styl jest bardzo, bardzo mały. Kobieta bardzo szczera powiedziała mi także, że w chwili obecnej lokal skupia się tylko i wyłącznie na tym co modne oraz komercyjne. Niestety wniosek nasuwa się sam - w Polsce Hands Upu w klubach już niestety raczej nie usłyszymy. Jak wspomniałem w powyższych postach - zająłbym się projektem, na który mam owocny pomysł, ale nie ma właśnie tego punktu zaczepnego a żaden lokal ryzykować niestety nie chce. Wiadomo, że inaczej wyglądałoby to gdyby za konsoletą stawały niemieckie gwiazdy, jednak nie oszukujmy się, że kluby wolą obecnie zapraszać 2 razy w miesiącu kobiety, które zagrają BigRoomy z CDJów 2000 lub kontrolera (oczywiście z zerowym pojęciem), niż organizować odskocznię oraz muzyczne wspomnienia dla takich jak my. Obecnie w klubach balują głównie dzieci w wieku 14-17 lat. Moim zdaniem jest to też spowodowane brakiem imprez "retrowych" oraz takich, które zawierają 100% odskocznię przyciągając przy tym "starych klubowych wyjadaczy". Jedyną taką imprezą w Polsce jest R.T.I.A. Dlaczego ? Bo organizują ją gwiazdy. Reszta wali niestety komerchą a dla "internetowych" grajków z pasją nie ma niestety miejsca. Lepiej jest zatrudnić 15-latka z kontrolerem otrzymanym na komunię, który ma 10 tysięcy nabitych lajków na fejsbuuku oraz 20 tysięcy wyświetleń do Video Mixa z koniami na YouTube - wychodzi tanio, szybko i komercyjnie. Cóż nadeszły ciężkie czasy dla osób, które mają pomysł na siebie. Co do Hands Upu - w chwili obecnej trzeba się cieszyć radiowymi setami i starymi setami z klubów. Ewentualnie zostaje także wyjazd do Niemiec na jakiś Hands Upowy event.



[-] 1 użytkownik podziękował Vinylside za ten post:
  • BarthezJumper


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,370 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  forum gowno syryk 3 699 08-14-2018, 11:48
Ostatni post: syryk
  Deep Dance Compilation Forum Chaparrin 3 1,476 06-01-2016, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Energy 2000 - 16 Urodziny - Cascada aka DJ Manian (30.06.07) BarthezJumper 0 1,088 04-12-2016, 16:15
Ostatni post: BarthezJumper
  Forum w potrzebie Jumproxx 32 9,792 09-29-2015, 16:32
Ostatni post: Linz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości