Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
amp salguero d edun survive scosound mix edit oscar

Oscar Salguero & Edun - Survive (D!scoSound Edit Mix)
Oscar Salguero & Edun - Survive (D!scoSound Edit Mix)

Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • .DragoN.
jak na moje ucho to gra strasznie "chaotycznie" jak by 20 dźwięków było nałożonych na siebie Tongue i zdaje mi się, że vocal troszkę krzywo gra (ale nie bierz moich uwag do serca i się nie załamuj bo ja się na tym nie znam xD mówię co słyszę) ale pracuj dalej a będą z ciebie ludzie Big Grin !!

[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Skrzynek
nie jest zle, mi sie podoba, fajny motyw w 2:40 :d ale faktycznie, z vocalem troszke cos nie tak.

[-] 1 użytkownik podziękował Vandergrift za ten post:
  • Skrzynek
skrzynus, czabylo samemu myslec, a nie melo podpierniczasz ;D
Nie wiem czy ty uzywasz gotowego bass/melo i dopasowywujesz do tego vocal czy coś, bo zawsze ten bass ci inaczej plynie ;/
Ale zle nie jest 7 / 10 Smile

Signature of Duanta
Slimboy!
@duanta
*nie wiem czy to nie bedzie offtop...

melo nie jest podpierniczone;D po prostu melo robilem wczesniej zanim mialem acapelle xD
MELO JEST MOJE!!! ;(

1. z nudow usiadlem do flka i zaczalem modzic jakas melodie.
2. skonczona bardzo mi sie podobala wiec zapisalem proja
3. nastepnego dnia szukalem jakiejs acapelli (ta mam z chomika)
4. dospasowalem (z marnym skutkiem) bass do acapelli, ale roznil sie on od bassu melodii, wic jak pewnie zauwazyles vocal nie gra razem z melow gdyz do siebie srednio (jezeli wgl) pasuja Big Grin

tak samo jest w tym demie groov coverage co wrzucilem do dem. melo takze wczesniej bylo modzone (28 noc disco - wiesz co to chybaTongue) i vocal z melodia razem nie gra, bo nie moze Tongue

Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink