Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olly Murs feat. Flo Rida - Troublemaker(Dj Arix remix)
#1
Kolejny remix, tym razem coś pod THT chciałem zrobić, liczę na komenty i oceny Wink

Olly Murs feat. Flo Rida - Troublemaker(Dj Arix remix)






[-] 5 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • .DragoN., Chytry Jaca, mika, Skrzynek, TheHandsUp
#2
a nie powinien to byc bootleg nie ma mocy w tym melo pracuj nad dzwiekami i to wejscie do leadu jakies dziwne tak brzmi jakbys do sciezki podlaczyl lead i to bez powera wedlug mnie



#3
rozwijasz nam się! coraz to lepsze melodie ;] od 1:42 jest genialne <3
9/10



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Arix
#4
jak sie postarasz, to znajdziesz wskazowke co do leadu THT.
Jest to layer 7 leadow z nexa. Ktores z nich byly wymienione na euroadrenaline.com albo podobnym forum.
Patrzylem z jakis miesiac temu Wink Tribune bodajrze cos tam modzil Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował Chytry Jaca za ten post:
  • DJ Arix
#5
(03-04-2013, 18:35)Chytry Jaca napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
jak sie postarasz, to znajdziesz wskazowke co do leadu THT.
Jest to layer 7 leadow z nexa. Ktores z nich byly wymienione na euroadrenaline.com albo podobnym forum.
Patrzylem z jakis miesiac temu Wink Tribune bodajrze cos tam modzil Tongue

szukałem ale niestety nie znalazłem, aczkolwiek dzięki



#6
Nie wiem czy za bardzo jest sens robić coś takiego (chodzi mi o remix) skoro już tht to zremixował to po co jechać tymi samymi samplami , przejściami etc... Mysle że jakbyś zrobił to po swojemu to o wiele lepiej by wyszło Smile Mix słabiutko porównawszy ten remix z twoimi wcześniejszymi których mix był dobry.Lead ja wyżej napisali bez mocy , jednak nie wszyło tak źleSmile

co do tych leadów a'la THT to sam staram się to rozkminić wiem tylko że wszystkie są w nexie i że to na pewno jest detune incorporated, eurobuzzer ,arpeggiate me



#7
o tym detune incorporated to nie wiedzialem dzieki dodam do swojego ja narazie prubuje z LD Hitman1 i 4xSupersaw + eq



#8
Reverb za duzy na snaru, melo fantastyczne. Caly proj nawet trzyma sie kupy, ode mnie 7.



#9
fajne melo !! Big Grin 7/10





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Calvin Harris & Sam Smith - Desire (Olly James Euro Techno Mix) PatrykP 1 432 08-16-2023, 19:51
Ostatni post: Smirnoff
  Eli Brown - Be The One (Olly James Nu-Rave Mix) BarthezJumper 1 242 07-02-2023, 08:56
Ostatni post: Smirnoff
  Timbaland Feat. Keri Hilson - The Way I Are (Olly James Nu-Rave Mix) BarthezJumper 1 334 07-02-2023, 08:45
Ostatni post: Smirnoff
  Calvin Harris & Ellie Goulding - Miracle (Olly James Euro-Techno Mix) BarthezJumper 6 849 04-19-2023, 22:42
Ostatni post: DJ Graco
  DJ Gollum & Olly James feat. Scarlet - All the Things She Said (TikTok Extended Mix) HandsUpper86 4 650 03-17-2023, 20:10
Ostatni post: przemek89b



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości