Ankieta: Co o tym sądzisz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem za wprowadzeniem działu
90.00%
9 90.00%
Niech zostanie tak jak jest
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział "Inne Mp3" lub ...
#1
Co wy na to aby wprowadzić dział Inne Mp3 i tam wrzucać róznee ciekawe tracki, nie wszystkie jak leci tylko te naprawdę dobre. Można dorobić prefixy, Dance, Trance itp.
Tak tak, forum Hands up'owe ale to jest umierające forum Hands up'owe i potrzebna jest jakaś iskierka aby rozruszyć forum.
Na forum wrzuca się coraz to mniej hands up'owej muzyki bo po prostu nic nie wychodzi (wyjątek - piątek kiedy wychodzą releases). Nasze forum traci pozycje w google (z PR=3 na PR=1) to jest ogromna strata, bo nie ma tutaj ruchu i nowej ciekawej treści. Na forum wpada już mniej ludzi co dawniej i co najgorsze tylko stali użytkownicy coś napiszą/skomentują a reszta to pijawy.
Dodatkowo taki gość który wpadnie po np. Dance może zawita w HU i go polubi? kto wie Smile

Jeżeli nie będziecie za tym pomysłem to po prostu nie będzie wprowadzony bo nie robię tego dla siebie tylko dla nas i wasza opinia jest mi naprawdę potrzebna.

Zapraszam do zagłosowania a Ankiecie Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Jumproxx, Veronica
#2
Hmmmmm z jednej strony zawsze to jakas nadzieja, a z drugiej to martwie sie, ze po takim kroku forum za jakis czas moze stac sie typowym wielotematykiem jakich pelno w sieci. Ja przed ta zmiana pomyslalbym nad innymi formami reklamy, bo aktualne sa coraz mniej skuteczne.




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#3
Wielomatykiem na 100% nie będzie, tylko ten 1 dział aby podnieść jakość i ruch na serwisie. Co do form reklam to w styczniu wykupię reklamę za 20$ Smile Mam nadzieję, że to coś pomoże Smile



#4
No oby pomoglo, bo szkoda forum Wink W sumie jesli to ma pomoc to jestem za Smile Mozna zrobic jakies 2 miesiace proby i zobaczyc czy to cos zmieni Wink




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#5
Mi się wydaje, że jak będzie ten dział, to może będzie więcej userów, lecz trzeba będzie wrzucać tam więcej tracków, by nikt nie narzekał, a co za tym idzie forum stanie się wielotematyczne Smile




Signature of Max R.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#6
Witam serdecznie
powiem od razu że jestem za jak najbardziej Smile pozdrawiam



#7
Coś w stylu "Czego teraz słuchasz?" przerobić na "Dodaj swój kawałek" (?)

Hmm pomysł nie jest zły, ale trzeba trochę ekipę rozruszać żeby coś pomagali ; )
Jak dla mnie ten temat jest do przedyskutowania jeszcze bo trzeba by było ogarnąć gatunek w jakim by się dodawało MP3 i jak wgl ten dział miałby funkcjonować Smile

Mam co do tego wątpliwości związane z "rozruchem" 4um czy to jest skuteczna propozycja no ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy Smile

Na chwilę obecną jestem ZA Smile




#8
Jestem za ! Ale tylko jeden dział żeby nie było mieszanki wedlowskiej. Tu rządzi HU a nie kurde inne Big Grin



#9
I ja jestem za. Tylko tak jak Veronica pisze.. Głównym motywem forum jest HU Big Grin




Signature of Vandergrift Why so serious...?


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LasgO vs. Alice DeeJay - BETTER SURRENDER (energetyczny mashup tego typu) i inne. Thunder39 5 218 02-01-2024, 19:29
Ostatni post: Thunder39
  LeMeN - TBA NOWY SINGIEL lemen1989 5 288 01-16-2023, 12:36
Ostatni post: lemen1989
  Oznacz dany dział jako przeczytany DJ Graco 1 398 08-04-2020, 23:34
Ostatni post: DJ Graco
  Nowy czarkoowy 0 410 08-18-2018, 01:22
Ostatni post: czarkoowy
  Nowy Secik! Zapraszam! Dj Orzel 0 379 05-03-2018, 19:10
Ostatni post: Dj Orzel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości