Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Norex
#1
Witam wszystkich jestem Mariusz mam 19 lat i mieszkam w Lesznie
Tworze Flu nieraz coś wychodzi czasem nie ale sprawia mi to wiekszą frajdę niż granie w gry przed Fruitim spędzam mnóstwo czasu.

Hands up słucham od czasów Roba Maytha to on własnie zapoczątkował miłość do tego gatunku następnie zakochałem się w trackach Empyre One dalej Tht z Cedem i tak to się potoczyło.
Nie wiem czy to jest dziwne ale normalne tracki komercyjne czy tam jakieś inne gatunki nie podchodzą mi np. w szkole to zawsze wszyscy mówili co za shitu słuchasz itd.....
Niestety w "naszym" kraju nikt nie rozumie tego stylu a tym bardziej w clubach nie ma go wcale lub rzadko nawet jak topmodelz był w heaven to nic nie zdziałali a tak się napaliłem ehh szkoda gadać.
Tak wiec mam nadzieje ze kiedyś powstanie Club który zaakceptuje nasz przepiękny Hands Up, a tak poza tym jak wiecie gdzie grają hands up to proszę o info ;]







[-] 5 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • .DragoN., BarthezJumper, Chytry Jaca, Hard3eat, Skrzynek
#2
Witamy kolejnego fana a zarazem producenta tegoż pięknego gatunku Big Grin
Niestety to jest Polska i nie zmienimy tego - wolą komerchę niż pozytywną energię Smile

P.S. u mnie kumple mówią na to "Techno" ale podoba im się to :]



#3
Siema młody \o/



#4
Siemka witamy na pokładzie, baw się dobrze i przestrzegaj regulaminów Wink
Miłego ściągania Smile



#5
Siemka Norex, my sie znamy zapewne z innego forum Big Grin

Co do klubow, to jak bede milionerem to sam zaloze taka mala siec klubow "Discosound" i bededzie tam gral przede wszystkim hands up w najlepszym wydaniu i jakies eventy dance'owo electro houseowe Big Grin

moi kumple na hands up... skurw**yny mowia keczap (od reklamy heinz) i mowia ze tam tylko napier**la bit i wiertarki xD kolezanka raz sie zapytala 'co ty za techno sluchasz" wyjeb*lem jej w pysk -to je hęęęc ap suko!!! Big Grin z tym ostatnim fantazja mnie poniosla xD

dobra, pozdro i fajnie ze wpadles Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • BarthezJumper, Simek
#6
Witam kolejnego producenta na forum Big Grin
Milej zabawy zycze Big Grin pochwal sie trackami w stosownym dziale Wink

A co do Twojej wypowiedzi Dragon to zobaczysz, ze w koncu w Polsce HU bedzie na topie ;]
Nie po to nie spie po nocach i obmyslam plan zeby mi to nie wyszlo xD Big Grin




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#7
Młuca i wiertarki to dzisiejszy dubstep i mielonka z eski. A nierozumianymi gatunkami w Polsce są wszystko z ,,HARD'em" związane oraz wszystkie powyżej 145 bpm. Dancecore umarł, Hands Up ledwo ciśnie... nic to jednak bo przynajmniej mamy jakiś klimat na forum;] A jak Ci mówią ze HU jest gatunkiem prostym i głupim to walnij im projekt z pompką i pokaż im publicznie projekt z Hands Up'em. W końcu jak człowiek nie widzi ile pracy wymaga taki utwór HU to w życiu nie uwierzy w gatunek. Ja tak zrobiłemTongue i w mojej dziurze nikt się hands up'u nie czepiaWink poza oczywiście drobnymi metalowymi hejteramiBig Grin Witaj na forum;]



[-] 4 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • BarthezJumper, DJ Kludu, Hard3eat, Simek
#8
Siemka też mnie to boli ,że kluby tego nie puszczają : (



#9
Witam Smile Stary, jeśli chodzi o rówieśników ode mnie, to "mam tak samo jak Ty Big Grin" nikt tego nie trawi (no, może poza drobnymi wyjątkami..). Wysokich transferów etc. ! 5-tka !







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości