Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrev/GO!Flow
#1
Trochę późno ale co tam. Nie będę chamski i się przywitam xD
Jestem Andrev choć aktualnie większość moich kawałków publikuję pod pseudem GO!Flow (taki tam handsupowy projekcik w trochę innym stylu niż Andrev). Mam 18 lat a muzyką zajmuję się od... od kiedy tylko sięgam pamięcią Big Grin Muzyka zawsze mi towarzyszyła w życiu (czyli jak każdemu) ale w pewnym momencie tego życia postanowiłem zrobić coś czego nie każdy mógłby dokonać - zostać producentem xD Moja przygoda z handsupem zaczęła się gdy byłem jeszcze w podstawówce. To były lata świetności tego gatunku kiedy to on królował w klubach ale nie o tym mowa. Moje początki związane z muzyką to był rap lecz raczej tylko słuchałem. Próbowałem sklejać bity ale - to nie było to. Tak jak mówiłem, w czasach podstawówki pewnego dnia kumpel mi przywiózł płytę CD z Techno gdzie znalazło się sporo kawałków Handsupowych. No i się zaczęło Smile Mój kawałek numer uno to Base Attack - Techno Rocker (Rob Mayth Remix), który nie nudzi mi się aż do dziś a kawałkiem decydującym o zmianie klimatów z rapu na techno/handsup był Future Breeze - Temple of Dreams (2002). Tak poważnie za produkcję muzyki wziąłem się ponad 2 lata temu gdy pierwszy raz odpaliłem FL Studio. Wcześniej bawiłem się tylko na eJayach i tego typu badziewach, które ostro ograniczają muzyka. To by było na tyle. Myślę, że nikogo tu nie zanudziłem a jeśli to zrobiłem to przepraszam i podziwiam wytrwanie w czytaniu do końca tej mojej krótkiej biografii xD



[-] 3 użytkowników podziękowało go!flow za ten post:
  • .DragoN., DJ Kludu, Jumproxx
#2
Witam kolejnego producenta Big Grin
Oby bylo nas jak najwiecej Smile
Zycze udanej zabawy Big Grin
Niech Hands Up bedzie z Toba Big Grin




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • go!flow
#3
Dzięki Smile



#4
A kolegę znam :> ;D
Miłej zabawy i wielu postów! Big Grin



#5
Witam kolejnego fana tegoż wspaniałego gatunku którym jest Hands Up Big Grin
Wpadaj często, udzielaj się w życiu forum i startuj po rangę Hands Up Maker Smile



#6
Z tą rangą to jeszcze się wstrzymam Smile Mam parę dobrych kawałków na koncie ale chcę Was jeszcze czymś zaskoczyć Wink







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości