Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Kompem
#1
do tych co wiedza mniej wiecej cos o funkcjonowaniu komputera

Wiec sytuacja wyglada tak:
Mam na komputerze 2 konta (ADMINISTRATOR I GOSC - ograniczone)

Jakies dwa dni temu wyskoczyl mi komunikat o aktualizacji anty wirusa (nie wiem czy to ma jakis zwiazek) wiec wyrazilem zgode i nastapilo uaktualnienie...

Nastepnego dnia gdy probowalem sie dostac na konto ADMINISTRATORA wyskoczyl mi komunikat o odmowie dostepu... i zaczely sie jaja...

Moge obecnie korzystac jedynie z konta ograniczonego GOSC, co sie wiaze z tym... ze nie moge praktycznie nic, bo do wszystkiego sa wymagane uprawnienia administratora.

Stracilem dostep do dysku D, nie moge nic instalowac ani odisnstalowac...
.......
Probowalem stworzyc nowe konto, ogladalem jakies tutoriale na spryciarzach czy YT odnosnie zmiany hasla czy uprawnien.... nisetety nic nie pomagala... zawsze wyskakiwal komunikat o ODMOWIE DOSTEPU albo o BRAKU uprawnien administratora...

Blagam ma ktos jakis pomysl jak to rozwiazac??



#2
Hmmm może wejdź w tryb awaryjny i tam to pozmieniaj ? A potem uruchom ponownie i zobacz....nie wiem nie znam się.



[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Skrzynek
#3
ok skrzynek , no panic , Looks like a antivirus or virus damage your account , first tell me what antivirus program you use ? ,
may actually damage your account
try this : right click on computer, click manage , shows a table and you select local users and group and next select users , select your account right click and set password , try log in your account Smile Wink




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • Skrzynek
#4
@Lucky - windows 7 - AVG 2014
and... this operation is impossible couse i need a 'right of administrator' and i dont know the password xDDDDDDDDDDDDDDD
Sad



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Lucky
#5
(10-17-2013, 21:24)Skrzynek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Lucky - windows 7 - AVG 2014
and... this operation is impossible couse i need a 'right of administrator' and i dont know the password xDDDDDDDDDDDDDDD
Sad

ok , try this : Run Command Prompt, Write a net user , you see a offer User Account , and then type net user /username/ * and Press Enter 2 times and logout
for example net user skrzynek *

PS: Did you try the first method in safe mode ? I forgot to mention you Sad Big Grin Wink




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#6
to nic nie pomoże, ale powiem że antywirki i Win7 to kiepskie połączenie Big Grin
niedawno właśnie avasta zaktualizowałem, potem dziad się zawieszał przy uruchamianiu, musiałem wywalić kilka avastowych plików przy użyciu Linuksa z pena a potem jeszcze CCleanerem wyczyścić (uszło 7gb Big Grin)





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Maybe You’re The Problem (99ers Bootleg) DEMO 99ers 1 404 05-11-2022, 14:23
Ostatni post: winmap
  Linux i problem z otworzeneim muzyki po zmianie aliasu. D@n PE 6 1,345 04-26-2019, 19:20
Ostatni post: D@n PE
  AGA 江海迦 - 小问题 Little Problem (ARG 2K19 MIX) cut Smirnoff 0 477 04-15-2019, 21:20
Ostatni post: Smirnoff
  [Speedcore] Sodiak feat. Dedicator – Do We Have a Problem (TerrorClown Remix) BarthezJumper 0 547 04-22-2018, 09:10
Ostatni post: BarthezJumper
  Do you have any tips on how to solve my problem?=(( 0 605 12-20-2017, 13:58
Ostatni post: Gość



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości