Ankieta: Który utwór jest najlepszy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
D!scosound - Ready For Happiness (Extended Mix)
19.44%
7 19.44%
Demi Lovato - Made In The USA (99ers Remix)
0%
0 0%
Dj SeXHunteR - Hard Insanity (Lucky Remix)
0%
0 0%
Hard3eat - Now or Never (Extended Mix)
22.22%
8 22.22%
NENO - Frozen Heart (Emotions Mix)
16.67%
6 16.67%
Norex - Devil from the Inside (Orginal Mix)
13.89%
5 13.89%
Summerboy - Outro (Original Mix)
27.78%
10 27.78%
Toby & Freda - Maybe (Piopio Remix)
0%
0 0%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy utwór "EMOCJONALNY"
#28
polecieliście panowie grubo z tematem Smile

D!scosound - w moim marny życiu bez pracy,samochodu,kolegów,dziewczyny i totalnym braku jakich kolwiek umiejętności do muzyki TAKĄ MELODIE CHCIAŁEM USŁYSZEĆ Smile

Hard3Beat - odkupujesz mi gacie bo bass wyrwał mnie z gaci Gooood Work Big Grin

NENO - Lead zawsze taki jaki lubię i do tego dobra melodia i binary voice idealnie wpasowany i tu właśnie leci mój głooooss Smile

Summerboy - Emocjonalne Jebut Big Grin , ale brak tu dobrego wokalu tylko no i dźwięków troche mało Smile

jednym słowem ORGAZM Smile



[-] 5 użytkowników podziękowało Discotoxic za ten post:
  • BarthezJumper, Diven, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#29
H3 , NENO i D!scosound Smile
Te 3 kawałki najbardziej mnie poruszyły Smile
A ostatecznie głosuję na D!scosound przede wszystkim za Melodię i Klimat Big Grin
Ale wielki szacun dla wszystkich chłopaków !! Big Grin oby więcej takich tracków Panowie.



[-] 3 użytkowników podziękowało maximus_07 za ten post:
  • Diven, Hard3eat, Skrzynek
#30
głos na Norka bo trance
koniec tematu



[-] 3 użytkowników podziękowało Zlew za ten post:
  • Diven, Hard3eat, Skrzynek
#31
Noooo... wybór horrendalnie trudny, że tak powiem....
...ale jak emocje.. to szukałem coś Deepforce'owego Tongue
żaden kawałek nie jest zły.. ba nawet każdy jest prześwietny Big Grin uwielbiam emocje w muzyce także konkursik na plus :>
ale co do głosu... H3 zdecydowanie u mnie najlepiej wypadł Smile właśnie ten utwór chwycił mnie za serce najbardziej ^^



[-] 4 użytkowników podziękowało Henricsone za ten post:
  • Diven, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#32
Panowie powiem tak:
Przede wszystkim Cholernie... ale to PRZECHOLERNIE się cieszę że po raz kolejny pokazaliście klasę i zdecydowana większość zdecydowała się na własne produkcje. W moim prywatnym rankingu to one definitywnie plusują w waszych umiejętnościach i rozwijaniu wyobraźni i cieszę się również że pomimo obaw niemalże wszyscy którzy się zgłosili (nadal czekam na nowe Zlewy Big Grin ) oddali swoje nutki i w samej ankiecie naprawdę jest w czym wybieraćSmile Standardowo co do pojedynczych nut się nie będę rozpisywał bo nie na tym rzecz polega, niemniej jednak napiszę to co większość... Panowie, naprawdę odwaliliście KAWAŁ naprawdę zajebistej robotySmile CONGRATS! i mam nadzieję że kolejny contest wypadnie równie dobrze co obecnySmile.
Mój głos leci do utworu Norexa, przede wszystkim za to że nie powiela schematów, jest naprawdę nieźle jeśli chodzi o technikę i... po prostu to brzmi, a jako zatwardziały fan wszelakich ,,udziwnień" w utworach zostałem wzięty żywcemWink Czuć pasję, miłość do gatunku i to o co w tym wszystkim chodziło czyli numerek wzbudza emocje (te dobreSmile

Odnosząc się jeszcze do kwestii ,,technicznej" i rzekomego nie sprecyzowania terminu ,,Emocjonalny" zaznaczam że w informacjach jest czarno na białym napisane: EMOCJONALNY. (tzn. budzący odczucia typu smutek, euforię, radość czy melancholię itd). Wystarczy czytać ze zrozumieniem.
A co do wartości technicznych, o ile w miarę możliwości śledzę temat to myślę że zestawienie utworów gorszych z lepszymi jest zdecydowanie mniejszą dyskryminacją niż rozdzielanie ich na osobne ankiety. Przede wszystkim dlatego że po pierwsze: chłopaki mogą wyciągnąć lekcje z takiego rozwiązania i spokojnie mogą porównać, wyłapać czego brakuje im w produkcjach i ew. spokojnie mogą poprosić o pomoc jeśli coś nie gra, a po drugie: nie będą czuć się gorsi. Episodes EP powstało po to żeby zebrać na jednej epce nutki producentów z pasją i zaangażowaniem w swój projekt i to myślę zdecydowanie najważniejsza rzecz w tym konkursie. Tu nie chodzi już nawet o rangę czy o to kto wygra tylko o to żeby zebrać do kupy fajną ekipę i stworzyć naprawdę fajny materiał promujący zarówno samych producentów jak i forum.

I jeszcze jedna kwestia, tym razem prywatna bezpośrednio do Elemana.
Kwestionujesz dosłownie wszystko co ma jakikolwiek związek ze mną i tym co robię. Począwszy od tego że przypominam TY wiesz lepiej co jest w Twoim utworze lepsze czy gorsze, po drugie... skrzętnie przypominasz o tym czy to na szałcie, czy to na skype itd że ,,jestem wrogiem" ,,nienawidzisz takich ludzi jak ja" i z pieknie ironicznym sposobem nazywasz ,,znawcą" itd. Nie dopuszczasz do siebie nawet pół namiastki myśli że po prostu możesz nie mieć racji w pewnych tematach... kij w to. Myśl co chcesz gościu, Twoja brocha to wolny kraj, ale ja naprawdę nie mam ani chęci ani czasu się z Tobą ścierać bo mam zdecydowanie ważniejsze rzeczy na głowie niż użeranie się małolatem z ,,wiecznym bólem dupy". Zrób COKOLWIEK dla tego forum, daj coś od siebie poza wiecznym marudzeniem i narzekaniem że nikt Cię nie słucha itd. a potem ewentualnie miej bezpodstawne zastrzeżenia. AMEN.




Signature of NENO
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 9 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • .DragoN., 99ers, BarthezJumper, BeatNoiser, Discotoxic, Diven, Hard3eat, Nexoss, Skrzynek
#33
a ja krótko

Bardzo dobry pomysł z tym contestem

Skrzynka bardzo fajny track melo mi wpadło w ucho nie spodziewałem się tego po tym demku od dragona

Neno głos miał lecieć na ciebie ale iż ty nie chcesz "osranego koloru" to głos leci na Summerboya bo chłopak nie ma takiej rangi a uważam ze na nią zasługuje i nie przeszkadza mu taki kolorek chyba ;D (melo ahh) Big Grin

Reszta panów odwaliła kawal solidnej roboty nawet pan hard3rsy dal rade Tongue choć jak wiadomo ciżko było ;D

Czekam na następne wyzwanie ;P

@Eleman ja tam nie czuje żeby każdy track miał emocje bo te eskowe komercyjne gówna to ani nie ma artyzmu w tym a gdzie dopiero emocje zastanów sie nad swoimi słowami misiu ptysiu ;D

Głos Na Summerboya aka Diven ;D



[-] 5 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • BarthezJumper, Diven, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#34
glos na Diven,poniewaz ladnie gra,jest moc i dobre melo Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało Piopio95 za ten post:
  • Diven, Hard3eat, NENO, Skrzynek
#35
To teraz wypowiem się ja..

Mam problem ciężki wybór Big Grin

H3, Neno i Skrzyniu Big Grin
Panowie.. Wykonaliście kawał świetnej roboty Big Grin Inni zresztą też Tongue Ale to między Waszymi kawałkami muszę wybierać Smile
Ciężko jest między Wami wybrać, ale jednak tym razem zagłosuję na H3...

Ale oczywiście wszystkim gratuluje nutek Big Grin

Tyle ode mnie Smile
Pozdrawiam Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 3 użytkowników podziękowało Nexoss za ten post:
  • Hard3eat, NENO, Skrzynek
#36
Podziękował wszystkim za głosy ! Smile




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 3 użytkowników podziękowało Diven za ten post:
  • BarthezJumper, NENO, Skrzynek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepszy HANDSUPOWO ANTHEM 2014 .DragoN. 24 8,769 08-06-2014, 21:39
Ostatni post: Skrzynek
  Najlepszy utwór "Hardcore" .DragoN. 29 22,393 04-12-2014, 21:23
Ostatni post: .DragoN.
  Najlepszy Remix " Da Buzz - Let Me Love You Tonight" .DragoN. 18 7,409 07-14-2013, 19:44
Ostatni post: Skrzynek
  Najlepszy własny utwór .DragoN. 20 12,385 03-18-2013, 22:35
Ostatni post: NENO
  Najlepszy Remix " Zedd - Spectrum" .DragoN. 15 8,946 01-05-2013, 00:52
Ostatni post: Skrzynek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości