Ankieta: Który utwór jest najlepszy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Arix
44.44%
12 44.44%
99ers
40.74%
11 40.74%
Lucky vs. ToxicBoy
14.81%
4 14.81%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy HANDSUPOWO ANTHEM 2014
#10
No szkoda że nie wszyscy oddali Big Grin

Arix jak dla mnie najsłabiej Sad też mi przeszkadzał te pisklak Smile

Potem 99ers fajny bassik i melo bardzo fajne ale mało pomysłu

Lucky Vs ToxicBoy : najbardziej pomysłowo zrobione jak dla mnie , są tam trzy 3 motywy , ten electro taki średni ale końcowy od 4:24 to się naprawde udał Smile bardzo przyjemny traczek
I sobie go zabiore do siebie , tylko jego Smile

Głos leci Na Lucky Vs. ToxicBoy Big Grin Big Grin

I gratuluje tym co zdążyli oddać track Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Lucky, Simek
#11
1. Przez to "piszczenie" utwór brzmi trochę cukierkowo (nie jestem fanem takiego HU), ale z drugiej strony właśnie to go wyróżnia pośród innych handsupowych utworów. Ogólnie utwór ma swój ciekawy klimat. Plus za pomysł i oryginalność w tym pojedynku

2. Fajnie się słucha, wpada w ucho, melo mogłoby być jeszcze trochę żywsze, ale nie ma tragedii. Minusem jest to, że to motyw Skrzynka, wiadomo że sprawdzony, ale jednak nie Twój

3. Pomysł bardzo dobry, ale za dużo upchnęliście w jednej produkcji: powinniście ograniczyć te voxy, albo wogóle z nich zrezygnować. Motyw od 2:01 do 2:51 wogóle tu nie pasuje, no i wydaje mi się że melo od 4:53 trochę niedopracowane. Po za tym otwór na plus

Głos oddam później, bo na razie nie mogę się zdecydować
Gratuluję tym co oddali tracki i trzymam kciuki za tych co nie oddali, że by zrobili to później, bo lepiej dać dopracowany utwór po czasie niż kiepski o czasie, nawet po za konkursem. Każdy dodatkowy utwór w w HU przedłuża życie tego gatunku Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper, keron4
#12
Jak dla mnie to nuty Arixa i 99ersa są dla mnie zbyt monotonne, suche.
Track Luckiego i ToxicBoya jest najbardziej pomysłowy i rozwinięty.

Moja klasyfikacja końcowa:
1. Lucky vs. ToxicBoy
2. 99ers
3. Arix



[-] 3 użytkowników podziękowało Gollumer za ten post:
  • BarthezJumper, Lucky, Simek
#13
No cóż trzy tracki oddane - lepsze to niż nic.
Gz dla tych, którzy te tracki oddali Big Grin
Koledzy na temat tych trzech trackow już się sporo rozpisali więc powiem tylko tyle, że głos leci na Arix'a. Nuta najlepiej mi podeszła i podoba mi się pomysł z tą piszczałą Wink
Dzięki wszystkim za wykonaną pracę.
Pozdrawiam Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Nesther za ten post:
  • DJ Arix
#14
Dla mnie zdecydowanie wygrywa Lucky & ToxicBoy. Faktycznie za dużo nacudowane w tej nucie (wolę tradycyjny układ), voxowych wstawek za dużo, melo mogłoby być po całości takie jak to pierwsze choć każde jest spoko. Ogólnie cieszyłbym się gdyby autorzy zrobili remake i skorygowali te rzeczy.

co do 2 pozostałych to słucha się przyjemnie ale jakoś nie zachwyciło mnie. Były nuty od nich o wieeeele lepszee Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Crazz za ten post:
  • Simek
#15
1. Ten synth zalatuje mi Lightfirezem, a że lubię jego nutki to jest na plus. W leadzie tenże synth brzmiałby o wiele lepiej gdyby w pewnych momentach lead dać na cutoffie i wtedy go puścić, bo tak to trochę brzmi jak sieczka.

2. W tym tracku za mało się dzieje i jak na te parę minut słuchania zdążyłem się znudzić.

3. Tutaj panuje chaos i najsłabiej zmiksowane ze wszystkich 3 tracków.

Mój głos na Arixa.



[-] 1 użytkownik podziękował Arti za ten post:
  • DJ Arix
#16
Arix - najlepiej wg mnie, najlepsza aranzacja, najporzadniej wykonane, roznorodnosc dzwiekow, dobry pomysl dobrze wykonany takze Smile podoba mi sie ten utworSmile

99ers - mainpart rozpierd&la Big Grin jest moc Smile naprawde wyszlo porzadnie, tylko ze aranzacja uboga troche :\ jest swietna melodia (najlepsza)... ale reszta utworu srednio sie prezentuje dla mnie nr. 2 bo track Arixa "równiej" gra przez caly swoj czas trwaniaSmile
I JESZCZE JEDNO! xDDDD pare osob napisalo ze to moj motyw Tongue luuuudzie Tongue splashe, clubbtickety, axele coony, age pee, raindropzy od wielu lat tak grajaSmile

Lucky vs. ToxicBoy - pomysl niezly, ale wykonanie duzo slabsze :\ ten basik za to mi sie podoba Smile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 2 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • 99ers, DJ Arix
#17
Nr 1

Wszystko fajne, ale po dłuższym czasie to piszczenie, o którym wcześniej wspominano lekko denerwuje Big Grin

Nr 2

Co ja mogę powiedzieć Big Grin W sumie pomysł był i został wykorzystany w pełni Big Grin Mam nadzieję, że zrobiłeś go od początku do końca tak jak miałeś w planie Big Grin Mi się track podoba Big Grin

Nr 3

Ciekawy początek Big Grin Potem fajnie się rozkręciło Big Grin Ten fragment z jakby electrem średnio tu pasuje, ale potem znowu bardzo fajnie dalej gra Big Grin

Na kogo zagłosuję jeszcze nie wiem Big Grin Wszystkiego dowiecie się z ankiety Big Grin

PS. Mam nadzieję, że Ci którym nie udało się tracków dosłać na czas wydadzą je nie trzymając dla siebie...
Andrzej powiedział wielkie słowa Big Grin Każdy dodatkowy utwór w HU przedłuża życie tego gatunku Smile

Tyle na razie ode mnie Big Grin

Dziękuję bardzo Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 2 użytkowników podziękowało Nexoss za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper
#18
Mój głos na 99ers. Najlepsza melodia.



[-] 1 użytkownik podziękował sledzik1305 za ten post:
  • 99ers


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pojedynek Producentów #9 (HANDSUPOWO ANTHEM 2014) NENO 39 13,775 08-02-2014, 18:41
Ostatni post: NENO
  Handsupowo Ultimate Ultra Awesome Fkn Collab Hard3eat 40 14,495 06-07-2014, 19:37
Ostatni post: NENO
  Najlepszy utwór "Hardcore" .DragoN. 29 22,237 04-12-2014, 21:23
Ostatni post: .DragoN.
  Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" .DragoN. 39 15,646 03-04-2014, 01:48
Ostatni post: TheHandsUp
  Najlepszy Remix " Da Buzz - Let Me Love You Tonight" .DragoN. 18 7,338 07-14-2013, 19:44
Ostatni post: Skrzynek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości