Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NENO [Przyznano]
Zabawę z muzyką zaczynałem od małego właściwie. Wiadomo: eJay'ki (wszelakie) potem rozmaite maker'y, poprzez frutka, Reason'a na Cubase i Abletone'ie kończąc. Tworzę dość nietuzinkowy rodzaj HU/DC, nie podchodzę do muzyki zbyt poważnie, działam kiedy (przede wszystkim) mam chwilę czasu i traktuję to jako hobby. Działam w kilku gatunkach (HU, DC, UKHC, HC, HT, HD, HS (którego się jeszcze uczę) ) pod kilkoma pseudonimami. Inspirację czerpałem (niemalże zawsze) z utworów Brooklyn Bounce, Deepforces, Tune Up, czyli klasyków pierwszej dekady od 2000 wzwyż;]. Większych sukcesów na koncie nie posiadam, dziesiątki albumów, składanek internetowych, kilkanaście CDM'ów itd itp. Staram się zawsze tworzyć z własnym unikalnym pomysłem w swoim specyficznym dla siebie styluSmile

NENO - Believe What You Want (Remastered Edit)

NENO - The One (For L.) (Original Mix)

Robert Sand - Shake It! (NENO Remix)

NENO - Skywalkers (Original Edit)

P.S
Dodam od siebie, że naprawdę ładnie mi w niebieskim;D (Sprawdźcie: NENO )

Dorzucam w odpowiedzi: (przez limit obrazków w temacie:/ )
Zlepek Demek (OpcjonalnieSmile )

[-] 7 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • .DragoN. , Andi , BarthezJumper , BeatNoiser , Chytry Jaca , DJ Kludu , Hard3eat
Jak dla mnie świetne produkcje i był bym skłonny przyznać tobie rangę Smile
NENO - Skywalkers (Original Edit) <-- to jest po prostu genialne!!
Nie robisz samych remix'ów lecz są własne produkcje i to się liczy! tutaj wielki +

Techniki nie oceniam gdyż za bardzo się nie znam ale jak na moje ucho to ładnie gra
ogólnie jestem za przyznaniem rangi Smile

[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Hard3eat , NENO
No to i ja się wypowiem Big Grin
Bardzo fajne i ciekawe pomysły.Dość mocny basik (za pewne z nexusa ale trudno Big Grin )
Świetny klimat potrafisz zrobić,ciekawe melodie kojarzą mi się trochę ze starym Hu (:
Technicznie b.dobrze.
Demka jakoś mi nie podeszły prócz 3-ciego ale fule które wstawiłeś na prawdę na wysokim poziomie Big Grin
Więc ode mnie jak najbardziej ranga się należy (:

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 2 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • Chytry Jaca , NENO
1 track:
Fajny początek, słychać że bawisz się Melodynem, dałbym wejscie na leadu na jakimś fajnym plucku żeby nie psuć klimatu no ale cóż, Pitchbass? tyle że skrócone klocki. Ładnie brzmi to nawet Smile niby jestem przeciwny używania fillsów ale w sumie ja też z raz bądź dwa użyje.

2 track:
Na te piano dałbym sub pada ale takiego głębszego i żeby od początku wchodził.
Jak na original mix to nietypowe intro. Podoba mi się pomysł Smile I tu już wejście leadu przyzwoite Smile Ale nie podobaja mi sięte vocale z paczek no ale ważne że jest Smile ten kick ne wejsciu leadu mi isę nie podoba bo mogłeś dac jakiś miękki sub kick jak np. do prgoressu się daje. Ogólnie jak dla mnie barwa leadu trochę komputerowo-plastikowa. Ale przynajmniej cośinnego niż standardowe sawy. Ale skoro to wersja full to martwi mnie że nie ma outro Smile

3 track:
Tu już intro jest, ale szkoda że ten break ma 3 frazy, mogłeś zrobić jak np. w Club Bizzare od THT i Ced'a albo TRBB - Poker Face takie intro Smile nie wiem czemu ale wejscie leadu wydaje mi się takie troszke z "dupy" wzięte. Byłoby dobre ale na drugi lead. Skoro mowa o drugim leadzie to mi się wejście średnio podoba ale cóż Smile

4 track:
Vocal znany. Ale jak dla mnie nadaje się tylko do Progressu i HS. Ale podołałeś w HU, bo sa te w miare morczne sawy na kicku i bassie.Znowu inna barwa leadu która tym razem mało pasuje do reszty przynajmniej wg. mnie.

Dem nie będę słuchał bo skupiłem się wyłącznie na fullach. Zaraz może hejty polecą że dużo mówię a mało robięale cóż ^^
Za całość daję Ci 8/10 Bo ogólnie słychać że ogarniasz o co chodzi.

Pozdro Smile

Jestem na tak Smile

[-] 1 użytkownik podziękował Frame za ten post:
  • NENO
NENO - Believe What You Want (Remastered Edit)
Bardzo dobry kawałek ! (; Mi osobiście bardzo się podoba, jedyne czego chcę się przyczepić to:
- fillsy
- wiecej reverbu na vocal ; D

NENO - The One (For L.) (Original Mix)
Noo tutaj ogólnie wszystko fajnie, jedynie te vocale z paczek tak jak frame mówił ; D
ale jest git, ogólnie tak jak już kilka razy pisałem ja ten kawałek na prawdę uuuwielbiam ! : )

Robert Sand - Shake It! (NENO Remix)
(05-03-2012, 11:26)Frame napisał(a): Tu już intro jest, ale szkoda że ten break ma 3 frazy, mogłeś zrobić jak np. w Club Bizzare od THT i Ced'a albo TRBB - Poker Face takie intro Smile
dla mnie to duży plusik, bo jest choć trochę oryginalności, a nie tak jak w większości kawałkach dwie frazy breaka i tyle ;x ;d
ogólnie kawałek taki średni, z jednej strony mi się podoba ale większego porywu niema Smile

NENO - Skywalkers (Original Edit)
Ten vocal nie siada mi tutaj troche ; / Tongue
ale reszta okej ;D !

Demka odsłuchuję, ale nie oceniam jakoś szerzej ; D
Są dobre, zobaczymy co z tego będzie ; D

jak dla mnie na TAK : )

[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • NENO
Nie będę się wypowiadał co do spraw technicznych bo również się na nich nie znam dokładnie ale jak dla mnie NENO ogarnia styl i wszystko ładnie skupia w dobrą całość również jestem na TAK przechodzi dalej Big Grin
Również podoba mi się ostatni utwór z listy reszta też w miarę Smile

[-] 1 użytkownik podziękował BeatNoiser za ten post:
  • NENO