Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyceQ
#1
Witam serdecznie wszystkim forumowiczów.Smile

Co prawda mam już konto już od 3 lat, ale chciałbym sformalizować moje członkostwo na tutejszym forum. Mam na imię Maciek i liczę sobie 25 lat. Mieszkam w Łomży - mieście a zarazem regionie, gdzie Hands Up! nie jest za bardzo popularny, ba dużo osób nawet nigdy nie słyszało o takim gatunku. Mi osobiście to nie przeszkadza. Jestem dumny z tego, że mam swoje hobby od lat.Smile Hands Up! jest moim żywiołem od początku istnienia i towarzyszę jego ewolucji do dzisiaj (nie planuję raczej zmiany upodobania, za bardzo go pokochałem Wink). Mój największy idol, jak chyba zresztą większości z Was, jest Rob Mayth. Samą produkcją zająłem się mniej więcej w tym samym czasie co założyłem tutaj konto. Próbuję regularnie swoich sił w programie FL Studio. Nie ukrywam, że trochę długo zajmuje mi ogarnięcie tego jakże rozbudowanego programu. Może dlatego, że pracuję i mam inne obowiązki, stąd też brakuje mi na to czasu. I tak cieszę się, bo myślę, że zrobiłem pewne postępy. Będę starał się częściej zaglądać na forum i zabierać głos w różnych sprawach, no i oczywiście dzielić się z Wami wynikami mojej twórczości. A na ten czas pozdrawiam wszystkim Hands Up!-maniaków.Smile Hands Up! Will Never Die! ;D



[-] 2 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • BarthezJumper, Restless
#2
Witaj. Od razu napiszę, że akurat FL to jest jeden z łatwiejszych programów. Cubase to jest dopiero rzeźnia Wink

A tak btw. Mnie tam zawsze zastanawia czemu gatunki muzyczne piszą niektórzy z dużej litery. Przecież nikt nie pisze Muzyka Klasyczna tylko muzyka klasyczna etc. No i jak napiszesz hands up to będzie bardziej prawidłowo niż Hands Up!



#3
Nie wiem, jak jest z programem Cubase bo nigdy nie miałem z nim do czynienia. Pracuję tylko i wyłącznie na FL Studio i przy nim pozostanę. A jeśli chodzi o pisanie nazwy gatunku z dużej litery i z wykrzyknikiem na końcu to mam już tak w zwyczaju. W ten sposób wyrażam szacunek dla tej muzyki, która stanowi dla mnie dużą wartość i przedstawiam jej oryginalną nazwę. Ale to już każdego indywidualna sprawa.Wink



#4
Witam imiennika Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#5
Witam Serdecznie Smile
wpadaja w ucho twoje Produkcje Smile
powodzenia w dalszych Produkcjach Wink




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości