Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyceQ - Heaven In My Ears (Original Mix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • Krzychowsky, Skrzynek
#2
bassik juz gra konkretnie, fajny wiwat tlumu w tle, moglby byc cichszy trochu Smile
kick z bassem elegancko w intro Smile
gdzie zes dorawal ten mayt'owski bass? ; O

chyba najlepszy track z tych ktore przeslales, ale znowu problem z melo Smile (pracuj nad mixem i barwa dzwieku, i nad sama budowa melodii)

pozdro i powodzenia, cos w tym jest



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • MyceQ
#3
Właśnie melodia to jest mój największy problem jak narazie. :/ Muszę obczaić jeszcze wtyczki służące do operowania melodią. Od niedawna zacząłem zabawę, więc myślę, że to tylko kwestia czasu z ogarnięciem tego gatunku do perfekcji. xD W końcu jestem jego fanem od początku jego powstania. Smile Ach, jak ten czas szybko leci, to już przecież 9 lat. Tongue HANDS UP WILL NEVER DIE! ;D

P.S. Bassik Mayth'owski wziąłem z paczki, którą niegdyś udało mi się znaleźć w necie. Jest to Rob Mayth Samples Pack. Wink A ten bass można jeszcze znaleźć w paczce Vengeance Ultimate Bass (VUB1 Root A - 98). Wink



[-] 1 użytkownik podziękował MyceQ za ten post:
  • Skrzynek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ Dean - Protect Your Ears 2023 (Dancecore Invaderz DJ Tool) maiq 0 409 09-20-2023, 20:39
Ostatni post: maiq
  Chillymouse - Heaven (Dancecore N3rd Extended Remix) .DragoN. 1 310 07-29-2023, 16:30
Ostatni post: brainq
  Chillymouse - Heaven (Dancecore N3rd Remix) .DragoN. 0 174 07-27-2023, 20:15
Ostatni post: .DragoN.
  Æsir - In Heaven With You technoapell 1 290 06-27-2023, 10:03
Ostatni post: Smirnoff
  Kappara x Jensemann x KP Stylez - In Heaven With You BarthezJumper 1 381 06-22-2023, 01:13
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości