Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max R. [Odrzucono]
W zgłoszeniu powinny znaleźć się
1. Imię i nazwisko - Max Rewa
2. Wiek - 18
3. Pseudonim Artystyczny - Max R. / Farraday
4. Krótka historia swojej twórczości. Więc tworzę od połowy lutego 2012r. to jest "już" 1 rok i 2 miesiące. Wtedy to postanowiłem, że spróbuję swoich sił nie tylko w słuchaniu, ale i już w tworzeniu tego co słucham. Jak wiadomo początki były kiepskie, ale mam nadzieję, że teraz jest już lepiej i z każdym dniem, miesiącem, rokiem będzie progres. Big Grin
5. Linki (soundcloud, zippyshare, myspace) do 4 swoich utworów z gatunku Hands Up oraz Dancecore (w tym MINIMUM 1 Produkcji Autorskiej)
Są one posegregowane chronologicznie od najstarszej na SC :

1. Nova Scotia feat. Alecia Karr - Don't Break My Heart (Max R. Remix)
[/SC]

2. Max R. - Hands Up! (One Year) (Radio Mix)

3. Taylor Swift - I Knew You Were Trouble (Max R. 'Goat' Remix)

4. Bacefook - Went To Poland (Max R. Remix Edit)

5. Bacefook - So Getta (Max R. Remix)

Tak wiem, że extendedy się zaczynają tak samo, bo chcę żeby to było dla mnie rozpoznawalne. Smile
Dzięki wszystkim, którzy się udzielą. Smile

Signature of Max R.
[-] 5 użytkowników podziękowało Max R. za ten post:
  • Chytry Jaca , Jumproxx , LFR , Ramiz , Skrzynek
Posluchalem wsyzstkich i co moge powiedziec. Jedyne co mi sie nasuwa na mysl to to, ze jeszcze za wczesnie na range Wink
Nie zawsze dobrze dopasowujesz wokal, pracuj nad przejsciami, bo sa zbyt proste i amatorskie i popracuj jeszcze troche nad mixem, bo malo powera jak dla mnie Wink

Aktualnie jestem na NIE

Signature of Jumproxx
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • Max R.
Przejścia są okropne i strasznie te Twoje kawałki "śmierdzą" Arix'em Wink
Miks jest skopany wszystko szumi jak grają góry. Musisz rozmieścić każdy dźwięk na odpowiednich częstotliwościach i dobrze wszystko zpanoramować Wink

Według mnie to za mało na tą rangę jednak nie mam raczej tu nic do powiedzenia. Czekaj cierpliwie na oceny HU Makerów Wink

Ja póki co wstrzymuję się z werdyktem, ale ja bym był na NIE
Pzdr

Signature of Bootyplayerz
[Obrazek: 253216_594175547262228_1137562401_n.png]
[-] 2 użytkowników podziękowało Bootyplayerz za ten post:
  • DJ Arix , Max R.
Siema Big Grin mialem wpasc i oto jestem.
A wiec jedziemy...

[1] kick gdzieś tam ucieka, dzwoneczki bym przyciszył jeszcze, melo w miarę, daje rade.
[2] lubię ten wokal, melo możliwe, ale można było się postarać o lepsze,. Nadal mix trochę do dupy.
[3] Nie jestem pewien czy nie najlepszy twój wałek.. ale to jeszcze nie to.. wokal się kryje z deka pod melodia, a potem pod beatem.
[4] i [5] pozwól, ze te Bacefooki odpuszczę... nie trawie tych wokali, sam wiesz Big Grin

Podsumowując, zdecydowanie za wcześnie jest na range.
Masz pomysły, melodie tez dają rade, ale musisz jeszcze mix ogarnąć.
Poświeć na to więcej czasu, poeksperymentuj i dawaj wtedy po range Wink
Jak narazie niestety jestem na NIE. (nie wiem czy sami HU Makerzy maja się wypowiadać czy jak)

[-] 1 użytkownik podziękował Chytry Jaca za ten post:
  • Max R.
(05-13-2013, 16:21)Chytry Jaca napisał(a): (nie wiem czy sami HU Makerzy maja się wypowiadać czy jak)

to mam się wypowiadać w końcu? D:
a tak serio, zacząłeś później niż ja a jesteś lepszy że ojapierdziu Big Grin
na temat miksu się nie wypowiem, nie znam
ale pompa porządna

[-] 2 użytkowników podziękowało Zlew za ten post:
  • Chytry Jaca , Max R.
Cytat:Administracja wydaje werdykt na podstawie wnikliwej analizy aktywności użytkownika na forum oraz opinii napisanych w temacie zgłoszenia w tym minimum 2 opinii obecnych Hands Up Maker'ów.
Na ogłoszenie werdyktu administracja ma tydzień od dnia umieszczenia zgłoszenia włącznie.

Wypowiadać się może każdy, ale wśród opinii muszą się znaleźć min. 2 opinie aktualnych HU Makerów Smile

Signature of DJ Kludu
[Obrazek: eRmailBanner2.png]
POLECAM!

[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • Chytry Jaca , Jumproxx
Widzę że wszystkim chce się pisać tak jak mi..
Więc napiszę krótko,skoro jump-i i inni są na nie to ja tym bardziej bo wiesz że zawsze oceniam dokładnie (:
Oczywiście wiadomo że to i tak nie poziom oceniania 4C ale jednak nie możemy dawać rangi każdemu kto się napatoczy.
Więc zapraszam za jakiś czas Big Grin

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • LFR
A więc.. Odniosłem takie wrażenie że myślisz że jak dodasz vocal do tracku to myślisz że wyjdzie on nie wiadomo jaki i dla mnie to na tym po prostu bazujesz. Kick trochę jak w disco polo czy cholera wie gdzie, za słaby brakuje mu do hu trochę. Dźwięki melodii zbyt chaotyczne, za bardzo napier*** jakiś limiter czy coś by się przydał. Generalnie nawet mi się podobają te tracki ale na tą range zbyt wcześnie. NIE ;D