Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edytor tekstu
#1
Witam.
Potrzebowął bym namiar na program lub info jak w zwykłym edytorze tektu robić chowane listy à la eksplorator windows.

Chodzi mi o to że robię sobię listę wykonawsów i jak klikam na nazwę wysuwa mi się lista albumów, jak kliknę na nazwę albumu to pokazują mi się piosenki.
Żeby dało się to łatwo edytować, dodawać nowych wykonawców, albumy i piosenki, żeby można było dodawać przy liście piosenek dodatkowe informacje, np o jakości, roku wydania itp, żeby można było w jakiś sposób szeregować wyświetlanie tych danych, zmieniać kolory wyświetlania np czy album jest w całości, kolor zależny od jakości nutki itp.

Będę wdzieczny za wszelkie informacje. Smile



#2
media monkey, winamp , aimp3 , foobar 2000 ,clementine ,music bee,mp3tag, MusicBrainz Picard ............. Dodgy




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#3
Nie o to mi chodzi, nie do sluchania muzyki tylko edytor tekstu lub inny program w którym będę mógł robić listę piosenek nawet tych których nie mam na komputerze, zeby robić wygodne listy tych co mam i tych co nie mam w jednym pliku.
Chodzi mi o to żeby w programie móc robić menu chowane i wysuwane wygladające jak eksplorator windows ale żeby to było wszystko tekstowe.
Wiem że da się takie coś robić w html ale nie znam się na programowaniu.



#4
try this - total commander (its a improved replacement explorer)




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#5
I need something like this:
[Obrazek: superfish_762_468.png]
[Obrazek: jmenu.jpg]







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości