Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwna konwersja sampla
#1
Problem wrócił. Kiedy wrzucę coś na step sequencer z mocniejszym atakiem (nie wiem czy o to chodzi, bo FXy zawsze mi śmigają), np. kick, clap, snare, to robi mi się takie coś jak nagrałem tutaj:


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Najpierw jest dźwięk zniekształcony, a później normalny. Ten pierwszy grany jest z sequencera, a drugi z normalnego browsera. Master czysty, sampel nie jest podpięty pod żaden kanał na mikserze. Co dziwne dzieje się tak tylko dla sampli z VEC tych z niższymi numerkami (np. dla kicka mniejszych niż 20) i ogólnie tylko dla sampli z VEC. O co może chodzić?



#2
ja też mam czasem taki problem
dzieje mi się tak jak mam odpalone to co ułożyłem i jednocześnie szukam innego dźwięku to inne są zniekształcone, jak je dodam bądź odtwarzam Wink
zobacz czy czasem w ustawieniach np snere, w opcji time stretching nie masz przestawione gałki TIME , jak tak to weź ją ustaw maksymalnie na duł, bo w takim przypadku może być przestawiona odrobinę w górę Wink




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • Arti, BarthezJumper
#3
O jaaaa, rzeczywiście niby się wydaje, że ta gałka jest na samym dole, a da się jeszcze dokręcić trochę, dzięki Big Grin





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dźwięk z sampla Zefello 5 1,413 03-14-2014, 17:08
Ostatni post: Eleman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości