Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Maix [Odrzucono]
Jeśli można to ja chce ^^

1. Pseudonm artystyczny:
Kim Maix (wcześniej Keyland)

2. Któtki opis swojej kariery / przygody z muzyką (opis w pierwszej osobie):
Troche ponad rok temu znudziło mi się tylko i wyłącznie słuchanie HU i postanowiłem spróbować swoich sił.
Kilka dni temu wstąpiłem w szeregi RGMusic Records

3. Nalezy podać minimum 3 swoje produkcje lub remixy:

Najświeższe demko:

Starsplash - Cold As Ice (Kim Maix Booty Mix)

Fun Factory - Celebration (Kim Maix Summer Remix)

Andain - Beautiful Things (Kim Maix Bootleg)

Owl City feat. Carly Rae Jepsen - Good Time (Kim Maix 'For Madzia' Bootleg Edit)

No i troche tutaj:
http://soundcloud.com/keymo

[-] 4 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • .DragoN. , BarthezJumper , Hard3eat , Skrzynek
Jak na moje ucho to ładnie to wszystko gra i był bym skłonny ci przyznać rangę ale musimy czekać na wypowiedź innych Smile

Chyba jednak troszkę się pośpieszyłeś Big Grin
Kawałki strasznie przeciętne,przejścia za proste.
Słychać gdzie nie gdzie pana nexus-a xD No i ogólne wykonanie za najlepsze nie jest.
Jak dla mnie musisz jeszcze po pracować (:

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 4 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • .DragoN. , BarthezJumper , DJ Kludu , Skrzynek
A ja sadze wrecz przeciwnie, dla mnie gra to wszystko dosyc fajnie, no i jestes jednym z niewielu ktory ma 'inne' kawalki, a nie 'epickie, spokojne' jak neno, czy h3 ^^, mam nadzieje, ze sie dostaniesz Smile Mixx troszeczke siedzi, ale to latwo poprawic...

TAK!

Signature of Duanta
Slimboy!
Żadnej autorskiej produkcji... 7 bezużytecznych postów walniętych pod rząd, (Wybacz mordziu ale drugi Ti-Mo to z Ciebie nie jest żeby zostawiać komentarze w stylu: ,,Wiesz co popraw... usuwanie proja
Bardzo słabo A lead to już wgl mnie rozjebał...") zero przywitania... HU Maker to raczej coś więcej niż jechanie po młodych producentach... No ale skoro lubisz brutalną szczerość:

Cold As Ice - Za duzo sweeps, za dużo crashes, bardziej bootleg niż booty... Absolutny przeciętniak.
Celebration - ,,Toć to nawet nie jest HU"
Beautiful Things - ,,Toć to RÓWNIEŻ nie jest HU. " + zbyt przymulony ,,basior"
Good Time - Dobra nutka. W tym wypadku z kolei niedobór crashes no ale to idzie poprawić.

Dziękuję. Postoję i poczekam na autorskie produkcje. No i kilka postów które poświadczą o jakimś oleju w Twojej główce.
Jestem na NIE

[-] 5 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • .DragoN. , Brian T. , DJ Kludu , Hard3eat , Skrzynek
Hej Wink
tak więc hmm..
Starsplash - Cold As Ice (Kim Maix Booty Mix)
bas jakby troszke za wysoko i te zmiany tonacji na poczatku troszke nie pasują wg mnie, vocal idzie ładnie i potem z tym break beatem przejscia nie za bardzo. melo dość fajna także kawałek na +

Fun Factory - Celebration (Kim Maix Summer Remix)
poczatek katastrofa i ten bass nie ciekawy, od 50 s zaczyna sie dobrze, wstawki dabstepowe takie sobie, koniec znowu nie ciekawie, jak idzie z voc tylko ładnie buja niestety kawalek na -

Andain - Beautiful Things (Kim Maix Bootleg)
ten mi wg nie podszedl kawalek bass za wysoko gra i dziwny taki, kawalek na -

Owl City feat. Carly Rae Jepsen - Good Time (Kim Maix 'For Madzia' Bootleg Edit)
jak dla mnie najlepszy z tych wałków Smile wokal ładny melo fajne Smile nie ktore przejscia takie nie bardzo ale ogolnie mi sie podoba i za ten kawałek bym był skłonny być na tak Smile kawalek na +

reasumując jest troche pracy przed Tb np co do mixu przejsc itp ale potencjal jest i pomysly są Smile 2 plusy i 2 minusy ale za ten ostatni wałeczek jestem skłonny dać TAK Smile

Pozdrawiam i życzę sukcesów

[-] 1 użytkownik podziękował Cosmic Ravers za ten post:
  • .DragoN.
Prócz ostatniego tracka nawet nie ma czego słuchać tutaj...

1. Zero dynamiki, nic co by porywało
2 & 3. to nawet nie jest Hands Up więc nie wiem po co tu to wrzuciłeś
4. Jedyne co dla mnie nadaje się do słuchania, ale zbyt schematycznie jeśli chodzi o przejścia...

Jestem na NIE.

[-] 4 użytkowników podziękowało Brian T. za ten post:
  • .DragoN. , DJ Kludu , Hard3eat , Skrzynek
Odnośnie tych nut 2 i 3 z SC to ja tutaj dodałem bo to był czysty temat bez dodanych odsłuchów z Soundcloud, był sam link: "No i troche tutaj:
http://soundcloud.com/keymo"

Jak dla mnie nic specjalnego, nie będę się rozpisywał bo już chłopaki to zrobili ;]

A ten tekst pod moją nutą:
"Wiesz co popraw... usuwanie proja
Bardzo słabo A lead to już wgl mnie rozjebał..."

Widzę, że wysoko się cenisz ; ] Sam niewiele masz lepsze nuty - jeśli wgl. są lepsze (nie mi to oceniać), a takie rzeczy wypisujesz Smile
M.in. za to jestem zdecydowanie na NIE.
Za Twoje zachowanie, niepoprawne założenie tematu oraz to nabicie kilku postów żeby tylko nie startować tu po rangę bez jakichkolwiek postów.

Ja jestem na nie, nie i jeszcze raz nie!
Nie toleruję takiego zachowania (;

Następnym razem się dwa razy zastanów zanim coś napiszesz.

Pozdrawiam.

[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • .DragoN. , NENO , Skrzynek
Nie wiem czemu wy się czepiacie moich komentarzy. Ja pisze to co myślę a uważam że to tak właśnie powinno być
Nie chcecie mi przydzielić rangi to nie to nie o to chodzi Wink To tylko głupia ranga która nie ma wpływu na produkcje

Nutki z innego gatunku tu są ponieważ nie poprawnie założyłem temat i po poprawie admina się one tu znalazły.

[-] 2 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • Duanta , Skrzynek