Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irys
#1
Siemanko wszystkim.

No to zaczynamy od początku Smile

Jestem Paweł, 18 lat, mieszkam w Gdańsku Wink Uczęszczam do 4kl. Technikum Łączności (Elektronik) Wink

Styl Hand'z Up (Motherfuckerz! xD) zawładnął mym umysłem ok 1,5 roku temu...
Od 7 lat - do tej pory jestem wielkim fanem HS'u Wink Przedewszystkim NU, ale czasem lubię ostrę p*erdolnięcie (RAW). Z HS'em zacząłem gdy zobaczyłem w 2005roku afterfilm z QX 2k3 Wink Tak, The Prophecy Deepacku Smile Od 2 lat Electrohouse a za nim, Electro, Tekstyle, Jump, czasem RAP (Liroy, Karramba), Progressive House, UK Hardcore (Darren Styles <3), DubStep - tak nadeszła śmieszna era Skrillexa - ale to nie jego słucham Smile, DrumStep, EDM, Moombahton, a nawet Club...
Najwięcej to jednak HS, HU i Club, ElectroHouse Wink

Od 3? 4? lat bawię, bawiłem się w FL'u -> MashUpy, Edity, Refixy i inne bajery. Moje tracki z serii HS rzadko kiedy ujrzały światło dzienne i zostały skończone.

Teraz postanowiłem robić HU. Bardzo dużo tutoriali obejrzałem (DJ GERMAN tutorials, waszego Hard3eata - prosiłem go o pomoc nawet i dużo mi pomógł (IMO)).
Jednak nadal nie umiem kręcić ledów, padów, kicków, a nawet własnych bassów w 3xOsc ^^

Późna pora, trzeba kończyć te wypociny.

Liczę na pomoc od was, i krytykę, zastanawiam się czemu moje tracki nie brzmią tak profesjonalnie jak większości z was... Jest w nich pustka...

Może nie chce kraść, ale kieruje się trochę stylem Teamu JUMPGEIL którzy moim zdaniem połączyli oba piękne style jakimi są HS i HU.

O to moje wypociny (Hard3eat już je słyszał - w końcu pomagał - i z tej okazji nazwę track HardBeatz Big Grin) - które w końcu ujrzały światło ;D


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Proszę o nie rozsyłanie go dalej gdyż jest nie dokończony Smile
Tak więc, kolejny raz siemka Big Grin !



[-] 2 użytkowników podziękowało Irys za ten post:
  • .DragoN., Skrzynek
#2
Siema, witamy na forum baw się dobrze i spędzaj tutaj dużo czasu Big Grin



#3
Witaj Wink
Przeczytaj dokładnie regulaminWink
Baw się dobrze Big Grin

Co do nutki.Jeśli jest to Twoja pierwsza piosenka to jestem pod wrażeniem Big GrinBig Grin




Signature of Bootyplayerz
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#4
Ola amigo. Dobry kierunek obrałeś jeśli chodzi o styl. H3 jest naprawdę dobrym nauczycielemWink (no chyba ze wypije to wtedy to już w ogóle do rany przyłóżBig Grin) Mam nadzieję że utrzymasz klasę i nie będziesz usiłował z Disco Polo zrobić Hands Up'uSmile Witamy na forumTongue



[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • DJ Kludu
#5
(09-25-2012, 11:39)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ola amigo. Dobry kierunek obrałeś jeśli chodzi o styl. H3 jest naprawdę dobrym nauczycielemWink (no chyba ze wypije to wtedy to już w ogóle do rany przyłóżBig Grin) Mam nadzieję że utrzymasz klasę i nie będziesz usiłował z Disco Polo zrobić Hands Up'uSmile Witamy na forumTongue

Disco Polo ? Ojj nie, przecież HU od DiscoPolo różni się bardzo znacznie ;D

Witam.

HardBeatz to mój pierwszy w większym stopniu zrobiony track w stylu HU.

Ps. co z regulaminem nie tak zrobiłem Big Grin ?



#6
Cytat:Disco Polo ? Ojj nie, przecież HU od DiscoPolo różni się bardzo znacznie ;D

Owszem. Ale są tu tacy zdolni co przerabiają nutki wściekłego dicho na HU. Wink To miałem na myśliTongue





[-] 2 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • DJ Kludu, Hard3eat
#7
temat jest poprawnie założony Smile Booty uprzedzał Cię aby później nie było niespodzianek Tongue

Witam na forum i baw się dobrze

I ten twój pierwszy track jest dobry Wink



#8
siemanoSmile
co do nutki to jeszcze troche treningu i zaprezentujesz nam mega ciekawy styl!Smile
pozdro;D




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
#9
E tam mega xD
Może i ciekawy ;D Ale troszkę chyba od DJ'a THT zerżnięty Big Grin
Albo ja mam takie wrażenie Big Grin







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości