Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje dla producentów #3
#1
Zaczynamy kolejny pojedynek! Tym razem zgłosili się również nasi forumowi producenci więc walka będzie zacięta!

Lista osób które się zgłosiły:
Skrzynek
Duanta
DJ Kludu
Sunvibez
arix5
Cosmic Ravers
Fronz
MaxR
Bootyplayerz
NENO


Zajmiecie się utworem
Lisa Miskovsky - Still Alive ( remix pack: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
)
lub
Groove Coverage feat. Rameez - Think about the way ( remix pack Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
)

Wybieracie utwór do remixowania który bardziej wam pasuje

Termin 2 miesiące, czyli remix wybranego utworu oddajecie najpóźniej 31 października.

Jeśli ktoś się nie zgłosił a chce wziąć udział niech pisze tutaj, że się zgłasza i zostanie dopisany do listy Smile

1 listopada zostanie założona ankieta z waszymi remixami i użytkownicy forum wybiorą najlepszy z nich. Dla zwycięzcy ranga Head Producer

UWAGA!!
zapomniałem wcześniej napisać, jest zakaz wcześniejszego wstawiania remixów w sieć! dopiero gdy zostanie założona ankieta z remixami będzie wolno wstawiać na różne fora. Wcześniejsze wstawienie grozi dyskwalifikacją z konkursu!

gotowe remixy wrzucacie na serwer zippyshare.com i wysyłacie mi poprzez PW

Powodzenia



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • DJ Kludu, Skrzynek
#2
A zgłoszę się;> Co by chłopakom nie było za łatwo ]:->


PS.
W sumie po dłuższym zastanowieniu doszedłem do kilku wniosków odnośnie tego pojedynku producentów... Z racji tego że część z nich zaczęła już remixy GC (pierwotnie taki był chyba plan) a ja tak znienacka uderzyłem tym Still Alive, uważam że marnotrawieniem byłoby yo że panowie muszą przerwać pracę nad remolami i zająć się Lisą. ... Myślę że poprzez dość długi termin można pójść na kompromis i dopuścić oba remix pack'i w tej edycji. (w końcu i tak założeniem konkursu jest wygrana produkcji która wypada najlepiej w gronie forumowiczów) Wnoszę o umożliwienie dokonania WYBORU potencjalnym kandydatom. Niech każdy remixuje jeden z tych dwóch utworów (lub nawet oba jeśli czują się na siłach) Ten który on sobie wybierze, a nie ten który został narzucony tym razem dość niefortunnie...



[-] 3 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • DJ Kludu, Duanta, Skrzynek
#3
no własnie.. niech każdy sam sobie wybierze ? Big Grin



#4
nie znam się na produkcji więc nic o tym nie mogę powiedzieć Tongue Jeżeli chcecie to róbcie GC lub tą lise Tongue ale z drugiej strony przy ocenie może decydować vocal itp (a przy GC jest o niebo lepszy wg. mnie)



#5
@up
Z reki 'producencaiak' moge ci powiedziec, ze vocal lepszy jest w 'still alive' niestty ciezej go podpasowac, w GC jest latwiej bo gra na 4 Smile

Fajny pomysl , przy odsluchu nie bedzie tej monotonnosci, tego samego voxu... bylbym 'za'

(rmx packa moge zarzucic jak ktos nie ma)

@Down
Tak, ale ciezej nie zawsze znaczy lepiej! Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • DJ Kludu
#6
Danuta o to chodzi żeby było ciężej Big Grin zobaczymy kto jest na prawdę dobry (:
A co do tego czy startuje..na razie mnie nie wpisuj bo jadę na kursy ale skoro 2 miesiące to może zdziałam.Więc jak tak się stanie to po prostu podeślę ci remix.




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • DJ Kludu, Skrzynek
#7
UWAGA!!
zapomniałem wcześniej napisać, jest zakaz wcześniejszego wstawiania remixów w sieć! dopiero gdy zostanie założona ankieta z remixami będzie wolno wstawiać na różne fora. Wcześniejsze wstawienie grozi dyskwalifikacją z konkursu!



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Bootyplayerz, Duanta, Skrzynek
#8
Umm;> A jak sprawa ma się z demkami/ Preview itd?



[-] 2 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • DJ Kludu, Skrzynek
#9
z tego co mi dragon pisal to mozna wlasnie only demo/preview




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pojedynek Producentów #11 - GŁOSOWANIE Nexoss 21 7,581 04-06-2017, 22:22
Ostatni post: Nexoss
  Pojedynek Producentów #11 - INFO Eleman 25 8,400 03-23-2017, 01:01
Ostatni post: Nexoss
  Pojedynek Producentów #10 - GŁOSOWANIE Nexoss 35 11,099 04-30-2016, 17:19
Ostatni post: BarthezJumper
  Pojedynek Producentów #10 Informacje Końcowe BarthezJumper 16 6,405 04-26-2016, 00:21
Ostatni post: Nexoss
  Pojedynek Producentów #10 [ZAPISY] Eleman 21 6,778 03-20-2016, 16:34
Ostatni post: Mac_Up



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości