Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
House [1998] Scooter - How Much Is The Fish (Extended Fish)
#1
Trudno w to uwierzyć, ale od premiery tego klasyka minęły już prawie dwie dekady.
Ehh, jak ten czas leci Big Grin



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links





Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, mika
#2
Super Classic !



[-] 1 użytkownik podziękował mika za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Miazgator Fest Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#4
A ja się teraz wstydzę że mi się to podobało. Obciach jakbym słuchał disco polo. Mam parę kaset z płytami Scootera.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(10-29-2016, 19:56)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
A ja się teraz wstydzę że mi się to podobało. Obciach jakbym słuchał disco polo. Mam parę kaset z płytami Scootera.

Obciachem to było słuchanie "Barbie Girl", a nie Scootera Big Grin, chociaż to wszystko kwestia gustu

Ja akurat mam odwrotnie. "How much..." spodobał mi się dopiero z 10 lat po premierze (albo jeszcze później), bo w latach 90tych to nie specjalnie, zapamiętałem go tylko dlatego, że był grany wszędzie i na okrągło. Być może byłem za młody, żeby docenić "wartość" tego utworu Smile Wolałem wtedy posłuchać "ATB - 9pm" na przykład




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Akurat ATB - 9pm to jeden z tych tracków których nienawidzę. André Tannebergera wolałem z projektu Sequential One.
Natomiast zagadzam się że Aqua - Barbie Girl to prawie jak disco polo ale z ich repertuaru fajne było Roses Are Red.
Może trochę przesadziłem z tym obciachem przy Scooterze ale z perspektywy prawie 20 lat nie podoba mi się teraz jego muza. Hands up z ostatnich 6 lat jest o wiele lepszy od muzy Scootera.
A tego 9 pm nie znoszę i muzy z końca lat 90 tych ponieważ po wspaniałych latach 1994-1996 gdy królował classic eurodance nastały czasy badziewnej muzy bez polotu, prawie bez wokalu czasami jakaś baba zamiast śpiewać to gadała przez cały track. Dopiero od około 2000 roku zaczęli wracać do żeńskich wokali np. Starplash jak to nazywali na planecie fm ''miodziki''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(10-29-2016, 21:59)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Hands up z ostatnich 6 lat jest o wiele lepszy od muzy Scootera.

To prawda, ale nie do końca. Utwory z lat 90 (ATB na przykład, wspomniane już Roses And Red, i inne Eurodensy) to inny gatunek i inne czasy i nie powinno się ich porównywać z HU. Chodzi tu przede wszystkim o wspomnienia, a co do utworów z tamtych czasów to podobnie jak współcześnie trafiały się i lepsze i gorsze. To już kwestia gustu. Ciekawi mnie tylko które utwory zastaną mi w pamięci za 10 lat?

A i jeszcze jedno: HU z ostatnich 6 lat może i jest lepszy od Scootera, ale HU z ostatniego roku to raczej nie (taka niestety jest prawda)




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#8
Jak dożyję za 10 lat to na pewno zapamiętam wszyskie utwory Megastyleza z ostatnich 4 lat.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scooter - Endless Summer (Bounce Enforcerz Remix) Smirnoff 1 404 01-01-2022, 18:19
Ostatni post: winmap
  [TECH} Scooter - Groundhog Day (Allen Watts Extended Remix) Kolejoman 1 508 05-10-2021, 22:30
Ostatni post: Simek
  [Hardcore] Scooter - Groundhog Day Kolejoman 0 368 04-18-2021, 14:03
Ostatni post: Kolejoman
  [Hardstyle] Dimitri Vegas & Like Mike & Scooter - We Love Hardcore (Extended Mix) HandsUpper86 3 472 03-21-2021, 10:21
Ostatni post: nowa16
  [Trance] Chris Raven - I Know You Love Me Too (Van Bellen Remix) [1998] Sebek 0 381 02-14-2021, 22:55
Ostatni post: Sebek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości