Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Handsupowo session... audycja.
#10
Moglbym jbc grać takie sety , w radiu wole bez Vocalu grac gdyz uwazam ze lepiej sie skupic na graniu nie gadaniu jakis pozdrowien, ktore zrobie next osoba ^^



#11
(07-04-2013, 09:27)Michael Wonder napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
w radiu wole bez Vocalu grac

no niby ja też ale to głównie do tego że mam mikro do kitu xD



#12
Ja bym z checia pogral, ale net mobilny mi to uniemozliwia, poniewaz czesto rozlacza ;/ Ale pomysl ogolnie zajebisty Wink




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#13
Właśnie między innymi ze względów na internet oraz kilka innych powodów w postach powyżej wolałbym aby były to sety Smile
Zrobić jakiś jingielek i git Wink

Michael Wonder, nie wiem ile przeczytałeś, ale na przyszłość czytaj całe Smile
Wiem że jak każdy chciałbyś takową audycję prowadzić, ale napisałem wcześniej, że jak już coś, to będzie raczej tak, że za każdym razem kto inny, nigdy ta sama osoba kilka razy pod rząd, żeby była 'rotacja' Big Grin




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!


#14
(07-04-2013, 21:31)DJ Kludu napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Właśnie między innymi ze względów na internet oraz kilka innych powodów w postach powyżej wolałbym aby były to sety Smile
Czytałem Całe , więc sorrasy moze nie od razu zczailem Smile ale nie wierze ze zglosi sie tyle ludzi ze bedzi rotacja ze np. zagrasz ty i bedziesz czekal miesiac/dwa na kolejne .



#15
Zdziwiłbyś się mój drogi Wink
Gwarantuję Ci na wstępie, że miesiąc odstępu będzie na pewno Smile
Dziś wieczorem, lub w poniedziałek napiszę jak ja to widzę dokładnie, zobaczymy co na to administracja Smile




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!


#16
no dobra Kotku Tongue
Poczekam do wieczora jak to bedzie wygladac wstepnie . Big Grin



#17
Okej, więc ja to widzę tak...

Na dniach rozpocznę rozmowy z RadioTP.pl i im wszystko opiszę, myślę że się zgodzą.
Audycja będzie najprawdopodobniej w każdą środe o godzinie 20-21 Smile

Z strony forum liczę na to, że pojawi się odpowiedni dział dla tej audycji Smile
W tym dziale byłyby sety z audycji oraz temat gdzie KAŻDY może dodać swoje demo (30min seta) i tam będziemy (Ja i ktoś jeszcze, pewnie DragoN) wybierać kogoś na dany tydzień Smile

Audycja nie byłaby grana LIVE, tylko byłyby to sety 1h od danego użytkownika forum Smile
Dlaczego sety ? Łatwiej zadbać o to, aby nie było wpadek, połączenie neta nie każdemu pozwala grać i nie każdy umie obsługiwać shoutcasta itp.

Od kiedy zacznie się audycja ? Tego jeszcze nie wiem, zobaczymy jak pójdą rozmowy z TP i jak coś dam znać Smile

Została jeszcze kwestia nazwy... Smile

"Handsupowo session #1" ? Czy ma ktoś inny pomysł ? Big Grin


------
edit:
Zapomniałem jeszcze dodać, że przygotuje się jakieś intro i jakiegoś jingla i tylko się będzie w jinglu zmieniało 'session number 2, 3 itp...' Smile




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!


[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • Michael Wonder
#18
Chętnie mógłbym się dołączyć do "rekrutacji" jeśli takowa ma w ogóle istnieć Smile

Temat można w sumie zakładać teraz lub pojawi się ponownie większa liczba aktywnych użytkowników, albo po prostu dołączali się w trakcie Smile






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Im Searching for Hands Up! M!X Session Vol. 32-52M Mixed by Steevy vs. Seven Aerexxx88 4 219 02-11-2024, 20:06
Ostatni post: bebirepa84
  [Hard Dance] Quevedo x Bizarrap - Session 52 (Beatcreator Remix) beatcreator5 1 351 07-27-2022, 19:28
Ostatni post: BarthezJumper
  Request: Handsupowo Hits Mix Vol 01-13, 15 DJ Graco 2 617 08-11-2020, 15:05
Ostatni post: DJ Graco
  Ibiza Session (Summer '20) (2020) john2019 0 290 06-16-2020, 14:57
Ostatni post: john2019
  Micro House 2020 Session Vol. 01 (2020) john2019 0 363 06-01-2020, 17:16
Ostatni post: john2019



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości