Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Handsupowo Hit Mix vol.2
#19
(07-11-2012, 22:36)Criss. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kludu dziękujesz za każdy post, a to Tobie należą się podziękowania. Jak najbardziej pozytywne odczucia po mixie, są i moi faworyci - kawałki sztosik. Wielka piątka dla was za kawał dobrej roboty, mam nadzieję jednak, że to nie ostatnia wasza taka praca. Ewentualnie mogę zgłosić się do pomocy przy tworzeniu covera. ; )

Ja tylko wykonuję to co należy do moich obowiązków, dla mnie nie są ważne podziękowania, lecz każdy komentarz pozytywny i negatywny, który wnosi coś do tematu i dzięki któremu być może, kolejny mix uda nam się zrobić jeszcze lepszy Smile
Miło, że w końcu ktoś jest na forum kto może zająć się coverem ; )



#20
kludu, a te covery są złe? mi się bardzo podobają Big Grin ale jeżeli Criss chciał być zrobić to czemu nie Smile



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Kludu
#21
Nie są złe, ale jeśli jest na tym forum ktoś kto umie robić covery, to lepiej będzie jak całą składankę, wszystko od 1 do z przygotują użytkownicy forum ; )



#22
Podajcie mi wymiary covera i jeśli chcecie to co mógłby zawierać, a ja jak znajdę chwilę czasu i przypłynie do mnie wena to skminię coś i wrzucę tutaj, chociażby dla porównania i dla pokazania tego czy coś w przyszłości mógłbym pomóc. Osobiście nie robiłem nigdy coverów, ale ogólnie mam za sobą sporo prac graficznych, więc wydaje mi się, że mógłbym sobie poradzić. : )



#23
zrób wg. tych danych co są tutaj, na coverach z tej składanki ; )
zobaczymy co potrafisz ; ]



#24
wymiary to 500x500 a informacje takie jak na tym coverze Smile możesz zrobić dla porównania



#25
Spoko, spoko - na dniach coś skminię, bo z tego co się trochę przyjrzałem te obecny cover opiera się na narzuceniu kilku tekstów na tło. Ja postaram się zrobić coś bardziej ambitnego. ; )

#editek.
No to tak, znalazłem chwilkę czasu, więc chciałem pokazać wam podstawę mojej pracy. Głównie chodzi mi o to, żebyście określili czy wolicie po prostu dobre dobrany stock (tło) i ładnie nałożoną odpowiednią, dopasowaną czcionkę czy coś deseń tego, czego zaraz wam pokażę. Jest to praca, że tak ją nazwę robiona 'od spodu' czyli nic co tutaj widzicie nie jest wklejone, ale wykonane przeze mnie. I tutaj moje pytanie jaka wersja z wcześniej wymienionych bardziej wam odpowiada? Rzecz jasna t jest jedynie zalążek całej pracy, bo dojdzie do tego lepiej wtopiona nazwa składanki, jakiś renderek w środku, bo jest zbyt pusto, no i cała reszta info o składance.

[Obrazek: handsupowocoverkopia.png]



[-] 1 użytkownik podziękował Criss. za ten post:
  • DJ Kludu
#26
niezłe



#27
Po drobnych rozmowach doszliśmy do wniosku, że następny cover będzie robiony od zera, czyli coś w deseń tego co tutaj jest i zajmę się nim ja osobiście. : )



[-] 2 użytkowników podziękowało Criss. za ten post:
  • DJ Kludu, FFMRaDeX


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Handsupowo Hit Mix vol.16 Summer Edition Nexoss 25 14,341 11-30-2023, 11:17
Ostatni post: w33bDJ420
  Handsupowo Hit Mix vol.10 Nexoss 28 14,767 07-12-2023, 23:40
Ostatni post: PETER
  Handsupowo Hit Mix vol.15 Easter Edition Nexoss 12 6,116 04-07-2023, 18:44
Ostatni post: Baffo
  Handsupowo Hit Mix Vol 12 + Bonus Mix BeatNoiser 23 10,914 09-12-2020, 13:51
Ostatni post: DJ Graco
  Handsupowo Hit Mix vol.8 DJ Kludu 28 15,087 09-12-2020, 13:34
Ostatni post: DJ Graco



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości