Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Handsupowo Hit Mix vol.1
#10
przesłucham i wracam z editem Tongue

Edit: To ja powiem tak,


Vocal: Vocal Kludu jak najbardziej na duży plus, widzę że całe info, o wykonawcy jest (przygotowani na +)

Mixed: strona techniczna bez żadnych zastrzeżeń, dobre wykonanie mixa, wszystko ładnie płynnie leci, oby tak dalej, playka też ciekawie dobrana, nie które traczki bym zamienił na inne, np. za Basslovers United - Basket Case (MR), bym dał Adele i Natalia Kills na Money-G feat. Falco - Jeanny 2011 (E1 OM), ale to tylko moje zdanie Tongue

Cover: Heh, tu już pisałem z tym ludkiem, że coverik, jest na poziome Tongue, ale mogło być lepiej,

ps.: co tych osobników wyżej w sprawie jakości, to się trochę zgodzę że sety powinien być w minimum 160 a 192 kbps, ale też dobrze jest przy 112 czy chociaż nawet 128 kbps, najważniejsze że jest mix, i tu się ocenia wykonanie, a nie jaka jakość seta, to tyle ode mnie, czekam na kolejnego HM Tongue

Pozdro Dla Administracji



[-] 3 użytkowników podziękowało Kamil za ten post:
  • 11mmmisiak11, BarthezJumper, DJ Kludu
#11
that's a nice one mix Big Grin

congratulations^^



[-] 1 użytkownik podziękował Dj MiKiE_B za ten post:
  • DJ Kludu
#12
(02-07-2012, 09:37)Kamil napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Vocal: Vocal Kludu jak najbardziej na duży plus, widzę że całe info, o wykonawcy jest (przygotowani na +)
Cieszę się że się podoba Wink A co to info, to tak z pamięci sobie spisałem w notatniku żeby się potem nie mylić, albo o czymś nie zapomnieć Wink Choć i tak były drobne wpadki Smile

(02-07-2012, 09:37)Kamil napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ps.: co tych osobników wyżej w sprawie jakości, to się trochę zgodzę że sety powinien być w minimum 160 a 192 kbps, ale też dobrze jest przy 112 czy chociaż nawet 128 kbps, najważniejsze że jest mix, i tu się ocenia wykonanie, a nie jaka jakość seta, to tyle ode mnie, czekam na kolejnego HM Tongue
No może rzeczywiście mogła być ta jakość wyższa, ale się bałem że nie zdążę z uploadem Wink
Więc jest jak jest Wink

(02-07-2012, 15:12)Dj MiKiE_B napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
that's a nice one mix Big Grin

congratulations^^
Thanks dude Wink



#13
ja powiem tyle Smile Kludu popracuj nad akcentem, bo masakra... i Jens O to nie Dżens O tylko Jens O (w technobase.fm kilku prowadzących nie moze się mylić co do wymowy) set na plus i winszuje Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Cris za ten post:
  • DJ Kludu
#14
Bardzo dobry hit mix jak na początekSmile co prawda ta okładka nie porywa no ale...jest okSmileco do vokalu troszke poprawic sie mozna przeciezSmile ale jest równiez dobrzeSmile co do trackow zamieniłbym kilka na inne ''nowsze'' Smile

Ogolnie hit mix oceniam na mocne 8Smile

powodzonka w tworzeniu kolejnego vol 2Smile lub proponowałbym zrobic Valentin Mix SmileSmile

do kolejnej moge podsunąc tracklisteSmile

THX wszystkim za promoSmile



[-] 1 użytkownik podziękował JOKER za ten post:
  • DJ Kludu
#15
(02-08-2012, 15:35)Joker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
do kolejnej moge podsunąc tracklisteSmile

ehhhh.... przecież układaliśmy razem ale ty nie wbiłeś do działu i nie dałeś swojej propozycji... leniu!! xD




[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Kludu
#16
Jak dla mnie super wyszło. Nie ma co się kłócić że jakość jest zła albo vocal w końcu to pierwszy hit mix i przecież "Nie od razu Rzym zbudowano" Big Grin za każdym kolejnym mixem będzie lepiej Smile

Strona techniczna ogólnie bez zastrzeżeń nie ma się za bardzo do czego przyczepić Smile Strona muzyczna tu nie mam żadnych ale to żadnych zastrzeżeń. Wszystkie utwory są mi znane i lubiane więc narzekać nie mogę Big Grin

Całość oceniam 9/10 więc jest bardzo dobrze Smile Mam nadzieje że kolejny hit mix już za nie długo się pojawi Big Grin

Pozdrawiam Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało Dj Klims za ten post:
  • BarthezJumper, DJ Kludu, Hard3eat
#17
Spoko skladanka Smile Kolejny krok w promocji forum Smile
Nie moge sie juz doczekac kolejnych Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • DJ Kludu
#18
Świetna składanka Wink



[-] 1 użytkownik podziękował Zipro za ten post:
  • DJ Kludu


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Handsupowo Hit Mix vol.16 Summer Edition Nexoss 25 14,337 11-30-2023, 11:17
Ostatni post: w33bDJ420
  Handsupowo Hit Mix vol.10 Nexoss 28 14,761 07-12-2023, 23:40
Ostatni post: PETER
  Handsupowo Hit Mix vol.15 Easter Edition Nexoss 12 6,112 04-07-2023, 18:44
Ostatni post: Baffo
  Handsupowo Hit Mix Vol 12 + Bonus Mix BeatNoiser 23 10,909 09-12-2020, 13:51
Ostatni post: DJ Graco
  Handsupowo Hit Mix vol.8 DJ Kludu 28 15,079 09-12-2020, 13:34
Ostatni post: DJ Graco



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości