Ankieta: Czy Handsupowy event poza klubem ma sens?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
8 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands Up Event
#1
Tak się ostatnio zastanawiałem: są imprezy techno (Mayday), Hardstyle (Qlimax) itd. itd. Są koncerty, eventy... A dla fana hands upu zostaje słuchanie mp3, ewentualnie od wielkiego dzwonu jakieś back to hands up party w klubie. Więc zadam pytanko. Jak myślicie, czy event handsupowy na skalę krajową albo chociaż regionalną (Górny Śląsk, tzn Opolskie i Śląskie) ma rację bytu? Jak myślicie, ile osób byłoby zainteresowanych, by wsiąść w pociąg i spotkać się z "tysiącami" fanów hands upu i posłuchać setów znanych producentów tego gatunku? Ewentualnie można połączyć event w handsupowo-hardstylowy. Więc jak? Jest sens w ogóle marzyć o takiej imprezie? Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało bokus90 za ten post:
  • .DragoN., DJ Kludu, Jumproxx, Krzychowsky
#2
Sporo jest fanów Hands up'u więc jeżeli było by porządne ogłoszenie i każdy o tym by się dowiedział to myślę, iż wpadło by sporo ludzi (nie tylko fanów Hands up'u). Na początku były by mniejsze eventy a jeżeli rozeszło by się to na skalę światową ( m.in. Niemcy, Szwecja, Francja itp. gdzie jest słuchany i grany w klubach Hands Up) to myślę, że Hands Up ma spore szanse na powrót Big Grin



#3
Jak dla mnie to sa realne szanse na powodzenie dla takiego eventu Smile Ja np z checia bym pojechal gdyby gdzies w Polsce byl organizowany Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#4
Ja myśle ze jesli by było to w wakacje i nie bylo by pgraniczenien wiekowych to jak najbardziej pewnie wiele osób by wpadło ! :]



#5
Ja sądze, że powodzenie by miał i to nie małe Wink Oczywiście wpadłbym jak najbardziej Wink



#6
Noo i też myśle że wiele zależało by od ludzi/gwiazd grających tam (;
Kto by miał wpaść ; ]



#7
No na razie nikt Wink właśnie chciałbym się dowiedzieć na niektórych forach, czy jest sens organizacji takiej imprezy. Jest ona moim marzeniem, jednak mam zerowy wkład własny (nie jestem bogatym dupkiem z widzimisię eventu dla reklamy). Event handsupowy z wypełnionym chociaż do połowy katowickim spodkiem to moje jedno z największych marzeń Wink Jednak nie chciałbym stracić kasy, dlatego pytam Smile może zadacie podobne pytanie na forach, do których należycie? Np. jakieś fora miejskie, regionalne, tematyczne itp. Bardzo proszę o minimalną pomoc właśnie w pytaniach na forach Smile



[-] 1 użytkownik podziękował bokus90 za ten post:
  • DJ Kludu
#8
Ja mysle, ze jak forum by sie na maxa rozroslo i Hands Up wrocilby do las to nie bedzie problemu z organizacja ani z patronami medialnymi Smile a juz tymbardziej z reklama Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#9
Hmmm, wiele 'skrytych fanow' handsupu, nazywa te muzyke, 'techno' - dlatego, moga nie przyjsc na taka impreze, nie swiadomi, co tak naprawde bedzie na niej grane Smile.

Ale coz, w klasie (30ososb) , 15-20% uczniow slucha muzyki HU (dancowej), wiec mysle, ze ten twoj spoden katowicki daloby sie wypenic ^^





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sound Artz - Raize Ur Handz! (Event Edit) Smirnoff 4 1,148 03-05-2016, 01:44
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości