Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limak & JensOn - Ciebie Chcę (Jinpachi Futushimo Remix Edit)
#10
(05-04-2016, 22:49)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Bo znowu Disco Polo jest modne...jeszcze niedługo a znowu zaczną hendzapy grać w klubach Big Grin i to nie tylko na Retro Party w Energy Big Grin

obyś miał rację mordo :Smile pozdrawiam



[-] 4 użytkowników podziękowało maci3k9 za ten post:
  • 2bych, BarthezJumper, medof, Michuxfcb
#11
(05-05-2016, 09:32)maci3k9 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-04-2016, 22:49)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Bo znowu Disco Polo jest modne...jeszcze niedługo a znowu zaczną hendzapy grać w klubach Big Grin i to nie tylko na Retro Party w Energy Big Grin

obyś miał rację mordo :Smile pozdrawiam

Hmmm a właśnie, może zbierzemy się tu wszyscy i zorganizujemy jakąś impreze "summer hands up party", w sumie w kupie siła jak to się mówi. Smile



[-] 5 użytkowników podziękowało kazek5p za ten post:
  • 2bych, BarthezJumper, Eleman, medof, Michuxfcb
#12
(05-04-2016, 22:14)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ciekawi mnei czemu Producenci biorą na warsztat Tracki Disco Polo a nie Hity Pop które są o neibo lepsze by wziasc na warsztat Huh

I to jest dobre pytanie. Też jestem za tym żeby nasz rodzimy Pop podostrzyć naszym rodzimym Hands Up'em, który takim remixem porwiemy choćby nawet Niemca. A Disco Polo jest zależne od trendów muzyki klubowej: W stylu Eurodance dawno temu później lekki komercyjny hard trance czasem z domieszką rury, później Hands Up, a dziś w stylu takiego Deep Dance bym to nazwał. Czyli pierdółkowaty kick i bass i pierdółkowaty refrenik (bleeeeeeee) i jakiś prosty na odwal tekscik. Nieee nooo jak dzisiejsze disco polo słyszę jak ktoś słucha w samochodzie to mi uszy opadają :/ Przy takiej muzyce "jelectro-house" czy "disco deep dance polo" to mam znieczulicę na parkiecie



[-] 2 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb
#13
(05-04-2016, 20:12)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No na Taki Vocal to Nawet Eleman się nie ucieszy Smile
Bo to Disco Polo a nie Normalny Polski Vocal z Popowych Utworów Smile
Ale nie powiem aranzacja całkiem niezła do tego utworu Smile

(05-04-2016, 20:10)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ktoś tu się ucieszy na polski wokal Big Grin

(05-04-2016, 20:21)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kobiecy wokal to może jakoś bym przełknął. Ten niestety mi nie leży. Ale aranż całkiem dobrze wyszedł Smile

(05-04-2016, 20:24)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Coś dla Elemana Tongue
Ewidentnie Tongue

Co do mnie średnio mi to leży Tongue Ze względu na vocal Tongue


To znaczy zaraz, chwila, moment, panowie, panowie....

Ja nie jestem jakimś ostatnim ćpunem polskich wokali, żeby tak wszystko po prostu łykać. To, że często ubolewam nad brakiem zainteresowania producentów polskojęzycznymi wokalami, nie znaczy jeszcze, że wszystkie utwory z tym wokalem mi się podobają, że na nic innego nie zwracam uwagi, o nie, wręcz przeciwnie, w tym wypadku jestem właśnie szczególnie wrażliwy na brak inwencji twórczej i pomysłu na utwór, a zwłaszcza na używanie bardzo kiepskich wokali z DP i nie tylko, które zamiast poprawiać tą sytuację z polskimi wokalami, zniechęcają tyllko do nich, i to zarówno twórców muzyki klubowej, jak i jej słuchaczy, ale ku*wa mać większość tych yebanych tępaków tego nie rozumie!!! 
 Angry

Jeżeli natomist chodzi o ten konkretny utwór, to żadna niespodzianka, już mi to na skypach przed premierą Paweł puszczał, i na jego sc od razu po wrzuceniu też widziałem i pobrałem sobie, hmm średniawa jak dla mnie, ale przynajmniej technicznie dobrze, nie wieje amatorką Smile

Istnieją jednak lepsze, nowe, polskie popowe utwory, które swoją strukturą melodii, ogólną budową, tempem, harmonią oraz stylistyką dorównują utworom zachodnim, a często nawet je prześcigają, więc tutaj wchodzi do gry wielka kumulacja lotto, w całości wydana na remix packi/studyjne acapelle na własność...
Sad



(05-04-2016, 22:14)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ciekawi mnei czemu Producenci biorą na warsztat Tracki Disco Polo a nie Hity Pop które są o neibo lepsze by wziasc na warsztat Huh


No wlaśnie przed chwilą napisałem dlaczego, hmm chodź ja tam osobiście się tym nie przejmuję, remix packi mi nie potrzebne, midi układam sam ze słuchu, wokale też sam wyciągam, jestem samowystarczalny xD Chodź niestety, nie zawsze ta metoda działa, a i są lepsi polscy producenci, którzy by te wszystkie zabiegi z wokalami itd. wykonali lepiej ode mnie, ale jakoś się za to nie biorą, i tu wg mnie już jakieś uprzedzenia w głowie są powodem
 Wink


(05-04-2016, 22:49)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Bo znowu Disco Polo jest modne...jeszcze niedługo a znowu zaczną hendzapy grać w klubach Big Grin i to nie tylko na Retro Party w Energy Big Grin

Hhah, z tym Disco Polo to nie, wgl te dzisiejsze dance housowe produkcje mają się nijak do klasycznego disco polo, hmm w ogóle to np. w takim RMF FM w ogóle nie grają disco polo, za to co drugi polski utwór ma handsupowy wokal, wystaczy się wsłuchać i wyobrazić sobie (nie każdy to potrafi) przełożenie utworu na "handsupowy projekt" hendzapowe presety, hendzapową melodię, hendzapowe sample, brzmienia, kick, bas i reszta elementów, czasem wymagałoby to jeszcze lekkiego zwolnienia bądź podniesienia tempa, czasem się jeszcze trafi kawałek wpisujący się bardziej w stylistykę UK (PL) Hardcore Wink



(05-05-2016, 09:32)maci3k9 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-04-2016, 22:49)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Bo znowu Disco Polo jest modne...jeszcze niedługo a znowu zaczną hendzapy grać w klubach Big Grin i to nie tylko na Retro Party w Energy Big Grin

obyś miał rację mordo :Smile pozdrawiam

Tak, wy się możecie śmiać z tego co teraz napiszę, ale jak sobię przymyśleć, przypomnieć to, jak wyglądała historia muzyki rozrywkowej, i spróbować pewne sytuacje logicznie przełożyć na współczesność, to śmiem twierdzić, że Hands Up, co prawda w jakiejś nowej, unowocześnionej formie której jeszcze nie znamy, będzie gatunkiem przyszłości, i w latach 20' XXI wieku klubowe, a może nawet i festiwalowe "parkiety" będą należeć do tego gatunku właśnie, to samo tyczy się mediów, internetu, rozgłośni, telewizji itd. Czas pokaże, czy moje prognozy się sprawdzą Smile

(05-05-2016, 09:42)kazek5p napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-05-2016, 09:32)maci3k9 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-04-2016, 22:49)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Bo znowu Disco Polo jest modne...jeszcze niedługo a znowu zaczną hendzapy grać w klubach Big Grin i to nie tylko na Retro Party w Energy Big Grin

obyś miał rację mordo :Smile pozdrawiam

Hmmm a właśnie, może zbierzemy się tu wszyscy i zorganizujemy jakąś impreze "summer hands up party", w sumie w kupie siła jak to się mówi. Smile

Już proponowałem, w tym roku, 1 września mija 5 rok Handsupowo.pl, i z tej okazji ma być zlot, najlepiej gdzieś w sierpniu myślę Smile


(05-07-2016, 23:26)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-04-2016, 22:14)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ciekawi mnei czemu Producenci biorą na warsztat Tracki Disco Polo a nie Hity Pop które są o neibo lepsze by wziasc na warsztat Huh

I to jest dobre pytanie. Też jestem za tym żeby nasz rodzimy Pop podostrzyć naszym rodzimym Hands Up'em, który takim remixem porwiemy choćby nawet Niemca. A Disco Polo jest zależne od trendów muzyki klubowej: W stylu Eurodance dawno temu później lekki komercyjny hard trance czasem z domieszką rury, później Hands Up, a dziś w stylu takiego Deep Dance bym to nazwał. Czyli pierdółkowaty kick i bass i pierdółkowaty refrenik (bleeeeeeee) i jakiś prosty na odwal tekscik. Nieee nooo jak dzisiejsze disco polo słyszę jak ktoś słucha w samochodzie to mi uszy opadają :/ Przy takiej muzyce "jelectro-house" czy "disco deep dance polo" to mam znieczulicę na parkiecie

Dokładnie, ma pan ode mnie piwo za ten post, tzn. na razie punkt reputacji, piwo na zlocie HUpowo postawię Big Grin




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 4 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • BarthezJumper, medof, Michuxfcb, Sebek
#14
panowie hands up musi powrocic do klubow! Big Grin





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ich Troje - A Wszystko To... (Bo Ciebie Kocham) (Warriorz! 2023 Extended Remix) Andy J 2 456 09-17-2023, 21:29
Ostatni post: Max Gee!
  Ich Troje - A Wszystko To... (Bo Ciebie Kocham) (Warriorz! 2023 Remix) Andy J 0 357 09-16-2023, 20:22
Ostatni post: Andy J
  Ewelka Rewelka - Kocham Tylko Ciebie (Warriorz! Energizer Extended Remix) RobBrian 3 640 08-17-2022, 03:02
Ostatni post: 99ers
  Ewelka Rewelka - Kocham Tylko Ciebie (Warriorz! Energizer Remix) RobBrian 1 515 08-16-2022, 03:23
Ostatni post: Smirnoff
  Headhunterz & Skytech - Kundalini (Jinpachi Futushimo Bootleg) Restless 0 285 07-09-2022, 14:22
Ostatni post: Restless



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości