Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dymisja.
#1
Witam.

Mamy taki piękny wieczór w moje urodziny no i postanowiłem (krótko, zwięźle i na temat) podać się do dymisji z stanowiska SUPER MODERATORA.

Powód ?
Prosty Smile
Denerwuje mnie podejście administracji, zawsze jest tak, że każdą nowość na forum musi ktoś wcześniej zaproponować, a potem administracja pisze tylko TAK albo NIE.
Administracja sama prawie wgl. nie proponuje nowości żadnych ani nic - wszystko to wymysły innych użytkowników.

Nie wróżę temu forum nic dobrego - tym bardziej z polityką DragoN'a dotyczącą współpracy itp. Smile

Tyle w skrócie ode mnie.

Vocal do Hit Mixów nagrywał będę dalej, chyba że nie chcecie - mogę odejść całkowicie z forum Smile

Narazie !

3majcie się Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • .DragoN., Hard3eat, Jumproxx, NENO
#2
Nie chcemy zebys odchodzil. Mnie zasmucila wiadomosc o Twoim odejsciu, poniewaz starasz sie jesli chodzi o rozwoj forum. Ja tez do konca nie jestem zadowolony z tego, ze jako administratorzy sie lekko mowiac obijamy i polityka rozwoju forum tez mnie denerwuje wiec w najblizszym czasie administratorow czeka pewnie dluuuuga konferencja Wink Zobaczymy co ona przyniesie.
A co do nagrywania vokalu to nie ma problemu. Przeciez jestes w Handsupowo DJ's Team Wink




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • DJ Kludu
#3
Użytkownicy chyba mogą wymyślać nowe rzeczy, prawda? Ja mam być wszechwiedzący i co chwilę proponować coś nowego? bez urazy ale tak nie jest. Jeżeli jest jakiś dobry pomysł od użytkownika to wdrażamy to w życie forum (Przykład - Pojedynek Producentów)

Moje podejście do forum? Staram się jak najlepiej ale nikomu prezentów nie będę robił (szukanie jakiejś stacji radiowej prezenterów ...) co to forum z ogłoszeniami czy co? lub wpakować banney reklamujące w najlepszych miejscach (u samej góry czy pod postem, w przypadku współpracy z RadioTP która nie doszła do porozumienia) być może dało by nam to jakąś promocję ale zdecydowanie wy bardziej bylibyście promowani (moim skromnym zdaniem)

Są jeszcze Jumproxx i Bootyplayerz ale jak widzę olewają to 4um (być może czasu nie mają - nie wiem) ale za często tutaj nie wpadają / nie przyczyniają się w większym stopniu do rozwoju forum. (Bez urazy Admini kochani :*)

dobra, ciekawe co tam napiszesz Wink
Peace Wink

A i rangę zdejmuję bo prosisz Smile nie trzymam Cię tutaj na siłę Wink



#4
Nic nie napiszę, dawno nie widziałem aż tylu głupot w jednym poście. -.-

Nie chce mi się tego komentować, bo to jest naprawdę żałosne (mówię m.in. o tym co napisałeś)



#5
no wiesz Kludu, staram się jak mogę Wink



#6
dragon jedno 'ale'. po co przydzielasz rangi Mod/Admin osobom ktore sa malo ONLINE? Smile
sam napisales
Cytat:Są jeszcze Jumproxx i Bootyplayerz ale jak widzę olewają to 4um
Moze czas na mala zmiane ? Postawienia forum na nogi, bo narazie lekko sie 'kulami' podpiera ;P

Nie sugeruruje tutaj zdegragowania tych urzotkownikow, przeciwnie... mogliby tylkto troszke czesciej sie udzielac Tongue




Signature of Duanta
Slimboy!
#7
fakt, niektórzy wiecej czasu spędzaja na forum udzielając sie przy tym niz np admini (bez urazy)
ja tak jak danka- czas na jakas zmiane :d



#8
nie mogę odebrać im od tak rangi Tongue połączyliśmy fora i w ten sposób mają rangi (Admina) umowa to umowa.

Będziemy myśleli o rozwoju forum Wink



#9
Nie chodzi o odebranie rangi :d (przynajmniej mi o to nie chodzi)
Chodzi o wieksze udzielanie sie na forum itd







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości