Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry Wieczór :)
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie z tej strony Marcin M. Big Grin Mam 24 lat  i pochodzę z Olecka (Stolica „Mazur Garbatych”Smile ). Jak to piszę czuje się jak na pierwszej lekcji języka angielskiego Big Grin Bardzo fajnie, że macie dział UK Hardcore. Już wcześniej gdzieś to napisałem, iż rozprzestrzeniam się jak zaraza ale czas przyszedł by powiedzieć kilka słów o sobie, bo niby tu jestem a jak by mnie nie było… hmm… Kochanowski czy co… a przecież korzystam z dobrodziejstw portalu Tongue
     Początek mojej zajawki z muzyką rozpoczynają się gdzieś z początkiem 2000 roku, gdzie słuchało się i nagrywało na kasety zajawkowye rytmy. Reszta potoczyła się automatycznie i zasmakowałem w gatunku Dance, Techno, Hardstyle, Hands Up itp. Prawdopodobnie przez otoczenie, wiecie, chów klatkowy, bloki, stare PGR-y, tak czy siak jak ktoś coś nowego miał to i miał to każdy i się tego słuchało. Pierwsze w co zamoczyłem uszy na dłużej to super kompilacje Energy 2000 i kompilacje ze strony DJ Deep Dance i Trance, a potem już było z górki, do tej pory chętnie do nich wracam. Swoją przygodę z tworzeniem rozpocząłem gdzieś na przełomie hm… nie będę mydlił wam oczu - to był Ejay. Na początku było miło, o piosenkach się mówiło … <podśpiewuje>, fajnie  - ale czego brakowało, i tu watro wspomnieć mojego świętej pamięci kolegę z klatki obok bo to on mi pokazał FL Studio 5, i tak do tej pory mi zostało. Remisowałem i tworzyłem co tylko się dało i na co mi Internet pozwalał. Gdzieś w tych okolicach przyszedł on - Hardcore Rave. Wpierw radia internetowe i to co dawał Youtube, czyli początki z DJ Ravine i Dj Cotts. I tu zatrzymamy się na dłużej  Wpierw rytmy wesołe, HappyHardcore.com, i tu stop - więcej mi nie potrzeba, kwintesencja. Wciąż mam gdzieś na płytach pirackie kompilacje Helter Skelter czy też Clubland X-Treme Hardcore, tu można by wymieniać i wymieniać. I tak poprzez szukanie sampli znalazłem to co pokochałem. Choć jeszcze tworzyłem wolniejsze rytmy, bo do 2010 roku, to już od 2008 tworzę i mixuję tylko Hardcore Rave. Z ulubionych twórców lub DJ'ów wymienić mogę .... oj dnia by nie starczyło Big Grin
    Z ciekawszych projektów wymienić mogę hm… kanał na YT, prowadzę go od 2008, gdzie królował Dance, Techno, Hardstyle, Hands Up, tak w 2010 przeszedł przemianę i odciął się od przeszłości. Od czasu do czasu pogrywam tez na Twich.tv. Jeśli ktoś by chciał mnie posłuchać zapraszam na mój Soundcloud, tam jest wszystko za free Big Grin A jeśli chciał by się więcej o mnie dowiedzieć to pewnie Facebook'u, gdzie są też ciekawe filmy jak prowstają moje produkcje. Tak więc tyle o mnie, bez linków, jak ktoś jest ciekaw to linki są w moim opisie. Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam w sieci 3



[-] 3 użytkowników podziękowało Marcin M. za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Sebek
#2
Witamy nowego użytkownika Tongue




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Marcin M.
#3
To się rozpisałeś, fajno Big Grin
Oczywiście witam serdecznie i życzę, abyś nie wpadł pod kosę moderatorowi. Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • Marcin M., Nexoss


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzień dobry Wszystkim! RessLight 4 1,144 04-14-2024, 18:06
Ostatni post: Kr1SS
  Bardzo dziękuję za dołączenie do tego forum. Niestety mój polski nie jest dobry, więc używam Tłumacza Google do tł corbin 0 49 04-08-2024, 18:52
Ostatni post: corbin
  Dzień dobry, cześć i czołem! miked 0 129 12-20-2023, 08:50
Ostatni post: miked
  Dzień dobry wszystkim tutaj w Handsupowopl vandyhandsup 0 139 12-17-2023, 15:51
Ostatni post: vandyhandsup
  dzię dobry dpassent 0 200 09-09-2023, 19:24
Ostatni post: dpassent



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości