Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divina - In The Night (WARRIORZ! 2024 Extended Remix)
#10
(04-21-2024, 20:51)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(04-17-2024, 21:39)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Można by powiedzieć że nuty robione masowo na ilość.
Jak swego czasu Raindropz też kilka nut robił na miesiąc.
Z jedną różnicą jego melodię były że to nazwę nasycone nie słuche w jakimś stopniu akceptowalne bo nie brzmiały pod vocal i jakoś dało się słuchać.
Widze Max bije rekordy Guinessa.
Szczerze ciężko mi się słucha go.
Od jakiegoś czasu bez polotu.
Brzmi to 5/10 jak z resztą 3/4 jego produkcji.

1.Ten remix nie jest robiony pod wokal, podobnie jak inny z tego roku w zupełnie innym stylu : Floorfilla - Italodancer (Warriorz! Remix).
2. Melodie są robione często pod wokal dlatego,że najlepiej pasują moim zdaniem to wybranych produkcji, z pewnością nie z braku umiejętności.
3. Są producenci, którzy są lubiani za robienie w swoim charakterystycznym stylu i za to są cenieni (np.Deepforces). W! robił mnóstwo stylów (w tym własne style), instrumentów, projektów, które ciągle ewaluują.
4. Są możliwości to powstaje dużo produkcji, chociaż nic nie trwa wiecznie.

PS. Mam wrażenie,że nie jesteś na bieżąco z tymi produkcjami,a opinia powstała dużo wcześniej, więc moim zdaniem jest niesprawiedliwa.
Mimo wszystko dzięki za opinię !

Szanuje za odpowiedź i za twórczość, moja subiektywna opinia, i co ja myślę. Wink
Opinia była by wcześniej ale nie było czasu ani też nie śledziłem dość długo twojej twórczości.
Zwracam honor Tongue Wink
Od jakiegoś czasu obecnie jestem tu raz na jakiś czas, po prostu zaglądam co jakiś czas by sb przejrzeć kilka stron i poszperać XD Wink
Oczywiście jak jest czas i wena to nie widzę przeszkód by produkcję szły pełna parą.
Ale wydaje mi się że stanąłeś w miejscu i twoje pierwsze tracki a obecne brzmią tak samo.
Chodź kilka mam na dysku.
Jeszcze z czasów kiedy zaczynałeś. Big Grin
Jeśli umiejętności są warto je pokazać. Smile
Ludzie na pewno usłyszą i każdy z osobna skomentuje czy warto iść w zmiany czy też nie.
Dużo zależy od gustów,  tak jak to napisał 99ers.
Odbiorców nie stracisz, a może zyskasz.
Pozdro. Wink

.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • lemen1989, Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  B-Charme - This Is My World (WARRIORZ! 2024 Extended Remix) Max Gee! 2 195 3 godzin(y) temu
Ostatni post: Davidddos
  B-Charme - This Is My World (WARRIORZ! 2024 Remix) Max Gee! 1 95 04-27-2024, 23:02
Ostatni post: lemen1989
  T-Jay - Whats Up (2024 Remix) BarthezJumper 0 108 04-25-2024, 20:40
Ostatni post: BarthezJumper
  Breathe Carolina & STVW - Long Night (Extended Mix) winmap 0 126 04-25-2024, 19:30
Ostatni post: winmap
  DJ Dean Meets Barbarez - Hamburg Rulez 2024 (Extended Mix) BarthezJumper 0 188 04-20-2024, 14:06
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości