Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diven [Przyznano]
Witam wszystkich
Jestem Michał z okolic Krakowa. Muzyką hands up interesowałem się już od dzieciństwa.Przygodę z Fl studio rozpocząłem w wieku 14lat czyli stosunkowo nie dawno Smile.Moje pseudo to Diven i raczej nie zamierzam go zmieniać Smile Oczywiście na forum będę często wpadał (jak tylko będę miał czas).

Oto moje remixy:

Ps. Może być problem z postami bo posiadam ich 12 (i nie wszystkie sensowne) , jednak mimo to czekam na opinie.

[-] 6 użytkowników podziękowało Diven za ten post:
  • .DragoN. , Chytry Jaca , DJ Kludu , Hard3eat , NENO , Skrzynek
brakuje wymaganych original mixow i postowTongue nie mi tez do konca oceniac czy zaslugujesz na HU Makera, but jak dla mnie w chooy potencial jest w tobie! tracki maja porzadnego kopa, wszystko w nich gra dla mnie (conajmniej) ponad przecietnieTongue jak dla mnie beda z ciebie ludzie, tylko malo sie udzielasz troszke na forum, choc wiem ze jestes na nim stosunkowo niedawnoBig Grin
+

Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Diven
Nie ma autorskich produkcji a to nie wygląda dobrze... W ogóle samo zgłoszenie jakieś takie:/
Niemniej jednak na przyszłość raczej bym radził czytać regulamin dogłębniej i ze zrozumieniem. Co do samej oceny, nutki grają porządnie i z klasą, są energiczne, poprawne technicznie no i słychać że zrobione z pomysłem (Call Me Maybe podoba mi się bardzo;]) Tworzysz z pasją i tego się trzymaj a na forum przyda się więcej producentów, masz moje TAK

[-] 2 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • Diven , DJ Kludu
Dzięki wielkie chłopcy Smile
Autorkę mam tam chyba jedną na SC tylko nie wrzuciłem ,bo dawno temu ją robiłem i słabo wyszła Smile

(10-21-2012, 18:21)Skrzynek napisał(a): @ NENO
Call me maybe jest przeciezTongue 3ci utwor

Wiem wiem. Zedytowałem już posta. Siedziałem na SC samym, nie przeglądałem traczków w zgłoszeniu;]

(10-21-2012, 18:25)Diven napisał(a): Dzięki wielkie chłopcy Smile

O za tych ,,chłopców" masz NIE bo NIE ;]

[-] 2 użytkowników podziękowało NENO za ten post:
  • DJ Kludu , Hard3eat
Czekaj bo nie rozumiem teraz.To źle że podziękowałem ? Źle się wyraziłem pisząc "chłopcy" (jesteś dziewczyną?).Może trochę dziwny ten post co napisałem ,ale zaraz poprawiłem i napisałem o prod. autorskiej.

No to i ja coś napisze (:
Tego że ni ma tyle postów ile trzeba raczej pisać już nie trzeba Big Grin
A co do samych utworków...mix całkiem dobrze brzmi,sample bardzo dobrze dobrane poza tym że troszkę ala THT no ale trudno Big Grin
Jak dla mnie słychać za dużo nexus-a jak np: te Bellsy słyszane w nie zliczonej ilości kawałków Big Grin
We wszystkich kawałkach całkiem fajny aranż choć brakuje gdzie nie gdzie jakiś urozmaiceń (:
Ogółem myślę że się z czasem poprawisz jak każdy więc można ci przyznać te range Big Grin
Więc ode mnie TAK! \o/

PS: Neno raczej to w żarty napisał więc się nie przejmuj Big Grin Big Grin

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Diven
Nie no napisałem to w żartach. Po prostu ,,chłopcy" to nie brzmi... chyba że ja to mówię po 9 browarach do H3 i Kludu na Skype'ieBig Grin Wtedy to ma sensBig Grin Wystarczy ,,Panowie" lub ,,chłopaki" i będzie cacy Big Grin

[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • Diven
technicznie brzmi to dosyc 'oryginalnie' fajnie, choc musisz popracowac na poczatkiem, wymyslic cos innego ciekawego, a nie breakbeaty ;D... Jestem na TAK Smile lapka w gore (:

wgl, ty tez Michal? TAK x 3!!

Signature of Duanta
Slimboy!
[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • Diven
Ja tu mam mało do gadania ale ja bym był skłonny dać TAK Wink
Bo jak na Twój wiek to masz spory talent
Nie gra to tak jak u Niemców ale i tak jest git

I nie rozumiem po kiego grzyba wam te autorskie produkcje. Przecież oczywiste że jeśli ktoś nie ma wokalu to nie chce robić singla (no może nie wszyscy).

[-] 1 użytkownik podziękował Kim Maix za ten post:
  • Diven