Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Explozja - Szósta Rano (Warriorz! 'Powrót Do Przeszłości' Remix Extended)
#10
(11-24-2021, 19:59)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Na szczęście jest taki Warriorz! co potrafi zrobić ze słabego orginału taką petardę Smile wokal ładnie zmixowany melodia ambitnie wykręcona! To się słyszy! I szanuje.
Mało kto potrafił zrobić z DP i PL wokali kosiarke w tych rytmach.

Mądre określenie! Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 2 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#11
(11-24-2021, 19:55)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Max Gee chciałbym usłyszeć od cb właśnie w takim klimacie jak wyżej wymieniony tytuł przeze mnie. Generalnie o vox mi chodzi. Masz coś w planach by taki RMX ujrzał światło dzienne ? Big Grin

Mam kilka gotowych produkcji do znanych zajeb***ch wokali 90's. Ale nie wiem kiedy się pojawią.



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • D@n PE, Michuxfcb, przemek89b
#12
(11-24-2021, 20:20)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(11-24-2021, 19:55)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Max Gee chciałbym usłyszeć od cb właśnie w takim klimacie jak wyżej wymieniony tytuł przeze mnie. Generalnie o vox mi chodzi. Masz coś w planach by taki RMX ujrzał światło dzienne ? Big Grin

Mam kilka gotowych produkcji do znanych zajeb***ch wokali 90's. Ale nie wiem kiedy się pojawią.

No to ja będę czekał ! Smile Mam nadzieję że przyszły rok przyniesie nam wiele dobrych tracków od cb. Smile Trzymam mocno kciuki i powiedzenia w dalszych produkcjach Yeahhhhh ! Wink Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#13
nie pozostaje nic jak tylko to zabrać Wink

9/10



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#14
Great oldschool style! Some notes in the melody are a bit random to me but the soundset is nice Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało bramd za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 423 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 293 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 (Extended Mix) Max Gee! 1 369 10-24-2023, 08:46
Ostatni post: winmap
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix) Max Gee! 6 466 10-05-2023, 08:54
Ostatni post: Kito
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix Instrumental) Max Gee! 0 307 10-04-2023, 10:20
Ostatni post: Max Gee!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości