Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deep Spirit - Lonely (Bass Up! Radio Mix)
#1


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Jest to moim zdaniem rzadka wersja tego utworu bo na Discogs nie doszukałem się informacji żadnych na temat wersji od Bass Up'a. Na necie jedynie co znalazłem to tę radiówkę w jakości 128kbps a szkoda bo moim zdaniem ta wersja jest bardzo fajna Smile
PS. jeśli ktoś ma fulla albo w lepszej jakości niech podmieni lub doda w komentarzu albo wstawi na Handsupowo Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#2
fajne ale słyszałem lepsze wersje Smile ale zgarne sb to radio Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Bass up temix



[-] 1 użytkownik podziękował harddance1990 za ten post:
  • Michuxfcb
#4
bass up the best



[-] 1 użytkownik podziękował Justin Corza za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Też posiadam tylko tą wersję w 128. Oprócz tego, że discogs nic nie wie o tym remixie, to niema wgl wzmianki w google o tym. Pewnie to raz udostępniony nigdy nie wydany prewiev, więc mają go nie liczni. Takie rzeczy tylko na handsupowo.pl Big Grin




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@Andy J Dokładnie można powiedzieć ze na Handsupowo nie ma rzeczy nie możliwych i jest to w pewnym sensie exclusive Tongue Ps swoją drogą w dzieciństwie gdy się nagrywało nuty na kasety to pamiętam że niektóre handsupowe nutki do dziś pozostają mi nieznane i nie odkryte by mieć je teraz Wink



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Narcyz With Hpnotic And Jordan Grace - Lonely No More (Extended Mix) BarthezJumper 0 123 11-11-2023, 11:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Narcyz Hpnotic and Jordan Grace - Lonely No More +1 winmap 0 237 10-29-2023, 11:10
Ostatni post: winmap
  [Hard Dance] Rocco & Bass-T - Our Generation (Danceboy 2023 Bass-T 10 Yr Bootleg) HardbaseSE 3 335 07-10-2023, 20:21
Ostatni post: winmap
  Dance Fly FX - The Rise of The Spirit (Original Mix) Smirnoff 0 307 05-28-2023, 00:45
Ostatni post: Smirnoff
  Jaiqoon - Spirit (Extended Mix) BarthezJumper 1 291 05-27-2023, 04:49
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości