Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Restlezz vs. Tribune feat. Toni Fox - So Let's Go (The Nation Vs. Diven Remix)
#10
Mi się osobiście średnio podoba to połączenie.
Wole Divena samego i jego remixy Smile
Tu takie 6,5/10



[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Diven, Michuxfcb, RogsKoks
#11
ja wiem tylko tyle ze ten track ląduje na lapku Smile a to oznacza ze mi sie podoba Smile zzwlaszcz ze teraz z HU nie ma szału Sad
nic tylko cieszyć to co mamy Wink




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • BarthezJumper, Kolejoman, Michuxfcb
#12
10/10 jak dla mnie Wink
Zabieram Smile




Signature of Lady.M
Jeśli w Twoim życiu jest coś lub ktoś kogo bardzo kochasz i nie chcesz tego stracić, walcz o to tak długo dopóki sił Ci nie zabraknie.
[-] 3 użytkowników podziękowało Lady.M za ten post:
  • Diven, Kolejoman, Michuxfcb
#13
(02-07-2017, 14:19)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Miałem nic nie odpowiadać ale jednak:
Może i sobie za bardzo posłodziłem (ale nie tylko mi ale też paru innym forumowiczom) ale pisać od razu że ktoś (kto uwielbia np Malu, Megastyleza, M%Ace, Bootlegerzów, Ryana Thistleblacka i wielu innych) nie zna się na muzyce zwłaszcza że w tle jest nutka od Divena to takie moim zdaniem trochę zagranie ''nie fair play''
Chyba że w opinii niektórych osób żeby znać się na muzyce to musisz lubić twórczość Roba Maytha.

Napisałem, że nie znacie się na muzyce? Serio? No pokaż, gdzie. Nie pokażesz? Chyba, że wyrwane z kontekstu.
Naprawdę czytanie ze zrozumieniem podupada dzisiaj. Wielka szkoda. Zwróciłem jedynie uwagę, że posiadanie podobnego gustu nie oznacza, że Wasz jest mojszy, lepszy czy cokolwiek no bo no bo Wam się tak wydaje i tyle. Ja np. lubię twórczość Enveloperza ale czy to daje mi prawo pisać, że podobni mi znają się na muzyce? Zdecydowanie nie.



[-] 1 użytkownik podziękował GreenB za ten post:
  • Michuxfcb
#14
Ja też lubię Enveloperz ale ten ostatni remix ubiegłoroczny dla Megastyleza im nie wyszedł. Czyli GreenB też tak jak ja znasz się na muzie bo wiesz co to dobra muza.
Nigdzie nie napisałem że czuję się ekspertem czy krytykiem muzycznym tylko że wiem co to dobra muza - czyli znam się na muzie (najniższy z możliwych określeń porównując to do stopniowania przymiotników). Jak już wkurzałem sąsiadów za głośną muzą dyskotekową a wczesniej elektroniczną (Koto, Jarre) jak część forumowiczów bawiła się jeszcze w piaskownicy albo nawet i na świecie nie było - czyli myślę że trochę (troszeczkę) się znam na muzie. Przeżyłem czasy Depeche mode, Milli Vanilli (dziewczyny się jarały oszustami w podstawówce), Italo disco, Bad Boys Blue, Cc catch, Kim Wilde, Modern Taking, The Klf, Run Dmc póżniej eurodance i eurotrancu.
Ktoś mi tu już napisał na forum że jestem ludzką encyklopedią wiedzy o muzyce - forumowicz Chapparin w wątku Mike nero - Sunbeam (Andy j powell and klubbingman remix).
Tak naprawdę mój drugi post w tym wątku i ten post w tym wątku pisałem jak to się mówi ''z przymróżeniem oka'' - czyli taki malutki żarcik.
A w ogóle wszyscy którzy są fanami hands up znają się na muzie i tak trzymać (to piszę już na poważnie).



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#15
mi to mega siadło zgarniam i czekałem Smile swietne Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 3 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • D@n PE, Diven, Michuxfcb
#16
Слабовато!!!



[-] 2 użytkowników podziękowało Ragnarok za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#17
Blush
nice :-)



[-] 2 użytkowników podziękowało BigDaddy za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#18
Jak dla mnie dobry track Tongue
Biorę Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix Extended) BarthezJumper 2 333 11-11-2023, 18:30
Ostatni post: kedzior
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix) BarthezJumper 0 154 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Club Edit) BarthezJumper 0 119 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Radio Edit) BarthezJumper 0 92 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Traeumerleben (Cloud Seven and Dj Restlezz Club Mix) winmap 2 239 11-11-2023, 00:21
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości