Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Arix [Odrzucono]
1.Imię i nazwisko - Arkadiusz Miącz
2.Wiek - 17
3.Pseudonim Artystyczny - DJ Arix
4.Krótka historia swojej twórczości - od ostatniego czasu się nic nie zmieniło oprócz, poprawienia mixu który stał mi na przeszkodzie do rangi, dostaniu się do RG Music Records i skończeniu w sraniu trackami codziennie, mam nadzieje że widać poprawę więc zgłaszam się po raz drugi Tongue
5.Linki do 4 swoich utworów z gatunku Hands Up oraz Dancecore:

1. East Raverz - Be With You (Dj Arix Radio Edit)

2. Jason Derulo - In My Head (DJ Arix Remix)

3. One Direction - What Makes You Beautiful(DJ Arix remix)

4. Arix - Set Me Free

(wiem że vox porażka, ale na to wpływu nie mam) Tongue

[-] 1 użytkownik podziękował DJ Arix za ten post:
  • Skrzynek
ja się nie znam Big Grin , Ale chce się wypowiedzieć , wedłg mnie zrobiłeś wielkie postepy od ostatniego podania Smile
Robiłem z tobą kawałki więc wiem co umiesz a czego nie Smile

Nad mixem się tak bardzo nie znam i dlatego się nie wypowiadam Smile

a kawałki te które wstawiłeś i nie tylko są Dobreeee Smile

za duzo przeplatasz produkcji porzadnych - jak 'Be With You' z takimi ktorych nie da sie sluchac w pewnych momentach - Set Me Free
ograniczyl bym produkcje i bardziej je dopracowywal, nie chwytaj sie dziwacznych collabow (z Krzychem wyszlo git Big Grin )
popraw mix, be wit you gra elegancko, w poprzednim podaniu takze miales dwie eleganckie propozycje ten kris mctwain i cos tam od tylor swift, nikt ci nie kaze wszystkiego co skonczysz wypuszczac mozesz zapytac sie jakies ogarnietej i szczerej osoby czy ma to racje bytu... zacznij szanowac alias DJ Arix tak ;p

jestem na NIE, mozesz sie obrazic (bo nie jestem zadnym autorytetem i osiagnalem tylko co ty... czyli nic) napisalem tylko co sadze...

Ja moze nie jestem niebieskim, ale chcialbym cos powiedziales...
STARY! (moge tak napisac?) - w bee with you wkoncu slysze kick! BASS nie zaglusza calosci.. to co zrobiles, to miazga cos pikenego, gdyby 'rekrutacja' liczyla sie 1 trackiem, juz bys byl niebieski... Zrob wiecej takich 'dziel' a te ponizej wywal! Dobrze radze Smile

[-] 1 użytkownik podziękował LFR za ten post:
  • Skrzynek
daj se siana
ja cię tu nie cę
(nie żeby mój głos miał znaczenie xD)
ale jestem na nie

Nie będę się rozpisywał i napiszę krótko i szczerze.
Ogólnie pomysły masz słabe , melodie takie mdłe , bass bez mocy(choć collab z krzychem nawet wyszedł).Od technicznej strony nie jesteś aż taki zły ,ale też nie powalasz.Jeszcze nie czas na HU Makera , ale myślę że z czasem produkcję od Ciebie będą lepsze.

PS. A i nie obrażaj się za to co napisałem. Wiem że ja również nie jestem najlepszy czy coś, ale napisałem szczerą opinię Smile

Signature of Diven BEST https://www.youtube.com/watch?v=Yt3T7aam3Z8 <3
eee tam, chyba kończe z robieniem HU albo całkiem z FLem, już nie mam pomysłów i siły na to, jak nie mix lipa to aranż, nie ma co robić na siłę, no nic, dzięki wszystkim za ocene, po raz kolejny się nie udało ale to tylko głupi kolorek w sumie, no nic, mozna już zamknąć temat

Arix Glupi jestes... a ty myslisz, ze takie slawy jak mejt czy inni, nie mieli kryzsyow? Baw sie samplami, mixem wszystko bd zajebiste! Co do bassu, twoj bass ma za duzo mocy... i nie zgodze sie z divenem, ktory uzywa zwyklego pitcha Big Grin... Mejcik z tb arix Smile)

@DOWN
Wybacz stary... kocham twoje summer melo, normalnie 'aranz' wymiata, ale ten picz? Big Grin NOLL!!!

tak tak LFR Big GrinD
Picz 100x lepszy (oczywiście nie porywnuje tutaj twojego z moim tylko ogólnie mowie ,zeby nie bylo) Smile
Sorry za offtop

Signature of Diven BEST https://www.youtube.com/watch?v=Yt3T7aam3Z8 <3
cicho siedź arix pamiętaj co by się nie działo i tak zawsze będę mieć gorszy miks

[-] 2 użytkowników podziękowało Zlew za ten post:
  • LFR , Ramiz