Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Disco Superstars - I'm So Hot 2k14 (MyceQ Remix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował MyceQ za ten post:
  • Skrzynek
#2
Mycku Mycku srednio to wyglada :\ kick z bassem wspolpracuje w miare. ten synth co gra od poczatku 1. ze ma ujowa barwe 2. jest zbyt glosny wg mnie
musisz ostro popracowac nad mixem utworu, w momencie kiedy wchodzi vocal to 'ooooo ooo oo' reszta totalnie przycicha... nie moze tak byc, vocal im so hot jest slabo wpasowany, nie wiem czy krzywo ustawiles czy tempa nie dopasowales.
Dajesz dalej pracuj poprawiaj Smile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • MyceQ
#3
Dzięki za opinię. Jest dla mnie bardzo ważna bo dzięki temu wiem jakie błędy popełniam i na co muszę zwrócić szczególną uwagę.Smile Będę cały czas pracować nad jakością.;D Pozdro.Wink Niech Hands Up! będzie z Tobą.Smile We aRe oNe!\o/



#4
wiem ze takie opinie/komentarze sa wazne bo sam bylem na Twoim miejscu rok temu Big Grin yoł




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
#5
Skrzynek praktycznie wszystko napisał. Mix faktycznie leży miejscami. Pamiętaj,że moda,która weszła jakiś czas temu (im głośniej tym lepiej) NIE JEST DOBRA. Najlepiej nawet sobie słuchać cichutko,ale starannie,aby wszystko brzmiało dobrze. Wokal w części breaku,brzmi okropnie,aż kłuje w uszy,tak jest wywalony w górę. No i później ucieka Ci z bitu ten wokal. Widac,że mniej więcej wiesz co do czego,także nie poddawaj się,bo będą z Ciebie ludzie Tongue





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ Hyo - Lets Go Disco (DJ Hyo and Technoposse Mix) sander 1 199 01-07-2024, 01:58
Ostatni post: Smirnoff
  Wac Toja - U Bejbe Bejbe (Disco Jumperz Remix) BarthezJumper 0 220 11-10-2023, 23:49
Ostatni post: BarthezJumper
  Akcent - King of Disco (SolidShark Bootleg Edit) SolidShark 2 754 04-01-2023, 14:38
Ostatni post: greeles
  XL United - Disco Fans BarthezJumper 1 389 02-14-2023, 00:15
Ostatni post: Smirnoff
  Seaside Clubbers - Disco Pogo technoapell 2 395 02-07-2023, 12:17
Ostatni post: Kito



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości