Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D!scosound [Przyznano]
SiemkaSmile ok po kolei

Mam ponad 20 postow i jestem aktywnym uczestnikiem zycia forum :]

1.
- Marek Skrzyniarz
- 18 lat (08.03.1995)
- D!scosound

- Moja przygoda zaczela sie ladne pare lat temu na programie E-JAY HIP-HOP, w czasach gdy brak bylo internetu ;p zdobylem plytke z jakiegos czasopisma i sie bawilem klocuszkami.
A taki RILI start uwazam odkrycie FL Studio, gdZie zaczelo sie kreowanie wlasnych dzwiekow; STYCZEN/LUTY 2012
Poczatki, jak teraz na to patrze to byla total tragedii ;p na starcie uzyskalem (dozgonna wdziecznosc) wsparcie od takich ludzi jak DJ eSmix, Vidmo, a takze za pomoca tutoriali ytubowskich DJ Lis i Hard3eat :]
Produkcje na poziomie zaczely pojawiac sie od 2013... mysle ze z tracka na track bedzie lepiej Smile
Muszesie takze pochwalic wygraniem 2 contestow Handsupowo haha ;p i tym ze jestem (gownianej bo gownianej) remixerem w RG Music

East Raverz - Be With You (D!scosound Booty Remix) DEMO
*
nie wiem czy to HandsUp ;p 140 bpm caly na bassie TRBB

East Raverz - Be With You (D!scosound HandsUp Remix)

Da Buzz - Let Me Love You Tonight 2013 (D!scosound Remix)

D!scosound vs. Blondie - One Way Or Another 2013 (Hard Dance Mix)

D!scosound - Away (Handsupowo Anthem)

The Disco Sound - Boom & Beat (D!scosound Remix)

[-] 10 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • .DragoN. , Aulus , BeatNoiser , Chytry Jaca , Diven , DJ Kludu , Hard3eat , NENO , Ramiz , Vandergrift
Hmmm, no nie będę się rozpisywał ; )
Jak każdy z naszego grona, mix 'the best' nie jest, ale ogólnie jest dobrze Wink
Nad mixem jeszcze pracuj, ale i tak jestem na "TAK" Smile

Signature of DJ Kludu
[Obrazek: eRmailBanner2.png]
POLECAM!

[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • Skrzynek
Powiem tak.
Oceniać będę jako słuchacz. Nie jako ktoś kto sam w tym siedzi i pod pryzmatem wszelakich poprawnych mixów, optymalnej equalizacji i innych tego typu pierdół bo każdy z nas popełnia błędy, ma swoje plusy i minusy itd i tak naprawdę nie da się tego poprawnie ocenić... (Bo podejrzewam że ostatnią rzeczą nad jaką się rozwodzisz słuchając jakiejś nutki czy to w radiu czy z prywatnego odtwarzacza, to właśnie te w. wymienione elementy) Muzyka ma bawić, skłaniać do uruchomienia wyobraźni, szarych komórek, ma nas pozytywnie lub negatywnie nakręcać, pobudzać do działania... Innymi słowy ma aktywnie wpływać nam na psychęSmile
Tworzysz Dancecore mordziu. Nie Hands Up. I to taki DC jakiego słuchałem za łebka małego i słodkiego więc moja kochana psycha uwielbia wracać do tych jakże pięknych czasów. Bardzo lubię Twój styl którego wiernie się trzymasz i starasz się go udoskonalać z każdą nutką a chyba właśnie o rozwój tutaj chodziSmile ,,Away" wiernie trwa na moim prywatnym odtwarzaczu od dobrych kilku miesięcy, Boom & Beat podobnie, Da Buzz raczej nie w moim guście co nie zmienia faktu że wygrał zasłużenie (przepraszam że nie brałem udziału w głosowaniu ale cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu:/) A Blondie to przykład bardzo fajnego odświeżenia starszej nutkiSmile

Podsumowując. Patrząc na całe zestawienie chłopaków którzy tutaj startowali,startują bądź będą startować po rangę HUM Ty zdecydowanie jesteś moim faworytem. Masz pomysł, czuć pasję w nutkach i naprawdę lubię ten ,,kwasior"Smile Wierzę że zobaczę niebawem Skrzynka z błękitem pod nickiem bo to forum producentów z własnym stylem zdecydowanie potrzebujeSmile

TAK

[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • Skrzynek
ja powiem tak...
Za ten reverb na kazdym samplu to bym cie bil... i bil Big Grin
'budowa traczku' - nie w moim typie, znasz mnie, wole jak cos na samym starcie napierd... powerem Big Grin mejt....
Melo za to masz fajne, klimatyczne Smile
Ale za 'duzy postep' daje tak.

[-] 1 użytkownik podziękował LFR za ten post:
  • Skrzynek
Myślę że neno napisał już wszystko więc ja to tylko zatwierdzam Big Grin
Jest moc i dlatego ode mnie leci tak jak najbardziej (:

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Skrzynek
Nie będę się dużo rozpisywał JESTEM NA TAKBig Grin W twoich trackach w dużo mocy i to się liczy. Mix trochu kuleje ale z czasem będzie lepiejSmile

Signature of Diven BEST https://www.youtube.com/watch?v=Yt3T7aam3Z8 <3
[-] 1 użytkownik podziękował Diven za ten post:
  • Skrzynek