Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tylko ja nie widzę shoutboxa?
#1
Jak w temacie.



#2
Jeśli jesteś jakiś czas nieaktywny na forum, ale masz je odpalone to SB ci się "chowa"
wystarczy że klikniesz na napis to pojawia sie znowu. mam nadzieje, że to o to chodzi.



[-] 1 użytkownik podziękował BeatNoiser za ten post:
  • Linz
#3
Mi też shoutbox zniknął.



[-] 1 użytkownik podziękował tortain za ten post:
  • Linz
#4
(10-15-2015, 19:39)BeatNoiser napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jeśli jesteś jakiś czas nieaktywny na forum, ale masz je odpalone to SB ci się "chowa"
wystarczy że klikniesz na napis to pojawia sie znowu. mam nadzieje, że to o to chodzi.

Mam trochę pojęcia o informatyce, ale nie mam napisu SHOUTBOX.

Nie napisałbym, gdybym go miał Big Grin

I to się stało jak wbijałem ze strony [na handsupowie] na stronę [na handsupowie], byłem online.

Jako dowód załączam screena. Pozatym kolega Tortain też pisze, że zniknął mu shoutbox.

[Obrazek: f30i8xD.png]



#5
Poszperałem w źródle strony i shoutboxa nie ma wcale, nawet nie jest ukryty. W opcjach nie ma możliwości włączenia go, ale co jest najdziwniejsze wejście w link archiwum Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
przekierowuje na stronę główną, czyli albo tej strony po prostu nie ma, albo ktoś coś pomodził z uprawnieniami. Czy jest ktoś komu się shoutbox pokazuje?



[-] 1 użytkownik podziękował Arti za ten post:
  • Linz
#6
Dzięki Arti za odpowiedź i proszę, zmieńcie to!



#7
moim skromnym zdaniem Wydaje się, że tylko użytkownicy nie mają shoutbox....... bądź jest blad w Uprawnieniach grupowych albo to jest intencją (prewencja przed spamem) .... Myślę, że to druga opcja ... dlaczego często było na shoutboxe dużo spamu typu : 5 post test , nice forum , love handsup ,aaaaaaaaaa,bbbbbbbbbbbb,cccccccccc itd .




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#8
Ja bym jeszcze pokasował historie i ciasteczka i zobaczył czy w innej przeglądarce też nie ma shoutboxa, tak na wszelki wypadek. Ale wydaje mi się że Lucky ma rację.
PS.: Ja mam SB, ale tam i tak nic się nie dzieje




Signature of Andy J
#9
Potwierdzam, nie ma Shoutboxa. Nie ma go zupełnie na stronie, wyparował. Sad Próbowałem z obu popularnych przeglądarek.



[-] 1 użytkownik podziękował GreenB za ten post:
  • Linz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam 2 piosenek lub nazw mam tylko fragmenty scandal3 3 373 11-27-2022, 02:41
Ostatni post: Max Gee!
  Ewelka Rewelka - Kocham Tylko Ciebie (Warriorz! Energizer Remix) Andrzej.K 1 512 08-15-2022, 20:35
Ostatni post: lemen1989
  SZULA - Tylko Mnie Kochaj (99ers Remix) 2k21 Preview 99ers 6 1,016 08-01-2021, 19:16
Ostatni post: Smirnoff
  After Party - Tylko Ona Jedyna (MeTonaTOR Bootleg Mix) Smirnoff 4 823 08-04-2018, 10:42
Ostatni post: BarthezJumper
  [UK Hardcore] Marcin M feat. Anna C - Tylko Ty Marcin M. 0 438 06-14-2018, 19:58
Ostatni post: Marcin M.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości