Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cris [Przyznano]
Krzysiek 20 latek prawie z małopolski Wink muzyką klubową a właściwie tworzeniem zająłem sie jakieś 4 lata temu i moim głównym gatunkiem został hands up Smile teraz aktualnie moj repertuar gatunków poszerzył się o muzykę filmową oraz o fortepianowy. Otwarty na współpracę wystarczy napisać z konkretną propozycją.

p.s

Strawy to mój 2 alias , a Orelia to moja dziewczyna, wiec nutki powstały w jednym studio

[-] 3 użytkowników podziękowało Cris za ten post:
  • .DragoN. , Andi , Jumproxx
Ja jestem jak najbardziej za Smile
Znam Krzyska od dluzszego czasu i wiem co potrafi i na co go stac Smile
W koncu to moj nauczyciel Wink Big Grin

Jestem na TAK

Signature of Jumproxx
bardzo dobrze wybierasz kawałki na remixy każdy mi się podoba taki dynamiczny i z polotem melodia nie zawodzi tam gdzie trzeba mocniej jest Masz moje uznanie TAK

Signature of Andi
[Obrazek: miranda-kerr-o10.gif]
Również jestem na TAK Smile Tworzysz Hands Up na wysokim poziomie Smile

krotko zwiezle i na temat : jestem jak najbardziej za

a ja się wypowiem tak dłużej ^^
1 kawałek:

Kick bez mocy, chciałeś chyba tak bardziej w Megane'a pójść ale było doszlifować to bardziej, chaotyczny kawałek jak dla mnie Smile

2 kawałek:

Też jakoś bez wyrazu, bass na wysokich tonacjach nie iwme jak to nazwać ale po prostu zagłusza kawałek, clap taki jak dla mnie z dupy wzięty.

3 kawałek:

W tym kawałku strasznie denerwuje mnie ride któy gra za głośno i clap który wgl. nie pasuje do reszty, podoba m isęjedynie perka i gitara Smile

4 kawałek:

tak bardziej w Maniana, Ravers In The uk i te sprawy. ale pomimo że lubie taki styl to tylko to podnosi moją ocenę bo ogólnie tak bez wyrazu.

PODSUMOWANIE:

Słuchałem Twoje fortepianowe kawałki na rekrutacji na 4C i spodobały mi się i to bardzo wiec gdybyśzamieścił tu kawałki fortepianowe byłbym na tak, ale niestety tne Hands Up mi nie leży i jestme na NIE

Pozdrawiam

[-] 1 użytkownik podziękował Frame za ten post:
  • DJ Kludu
(02-01-2012, 15:32)Frame napisał(a): a ja się wypowiem tak dłużej ^^
1 kawałek:

Kick bez mocy, chciałeś chyba tak bardziej w Megane'a pójść ale było doszlifować to bardziej, chaotyczny kawałek jak dla mnie Smile

2 kawałek:

Też jakoś bez wyrazu, bass na wysokich tonacjach nie iwme jak to nazwać ale po prostu zagłusza kawałek, clap taki jak dla mnie z dupy wzięty.

3 kawałek:

W tym kawałku strasznie denerwuje mnie ride któy gra za głośno i clap który wgl. nie pasuje do reszty, podoba m isęjedynie perka i gitara Smile

4 kawałek:

tak bardziej w Maniana, Ravers In The uk i te sprawy. ale pomimo że lubie taki styl to tylko to podnosi moją ocenę bo ogólnie tak bez wyrazu.

PODSUMOWANIE:

Słuchałem Twoje fortepianowe kawałki na rekrutacji na 4C i spodobały mi się i to bardzo wiec gdybyśzamieścił tu kawałki fortepianowe byłbym na tak, ale niestety tne Hands Up mi nie leży i jestme na NIE

Pozdrawiam

no bo to jest tak, że wykorzystanie np opóźnionego bassline'u czy szybszego bassline'u nie czyni ze mnie kopii megana czy maniana Smile więc nie szalejmy. Nutki pochodzą (przynajmniej niektóre) z około rok temu, w tym czasie wiele sie zmieniło. Nie wrzucałem orchestrali bo to nie forum na ten gatunek Wink tyle ode mnie. z błędami się zgadzam w 100% bo faktycznie może i ride za glosno i clap może nie pasować, ale z brakiem wyrazu juz nie bardzo bo to nie jest błąd że komus sie nie podoba Smile gusta niestety są bardzo wybredne Smile Dzieki za komentarz bo jest konstruktywny Smile

[-] 1 użytkownik podziękował Cris za ten post:
  • Jumproxx
wiaodmo że o gustach się nie dyskutuje ^^ ale plus za to że nikogo nie podrabiasz Big Grin

(02-01-2012, 17:57)Frame napisał(a): wiaodmo że o gustach się nie dyskutuje ^^ ale plus za to że nikogo nie podrabiasz Big Grin

Jakbyście usłyszeli mój ostatni wałek to byście sie chyba za głowe chwycili Tongue taki koktajl róznych gatunków i powariowana melodia ale no wiecie... po alkoholu to wena jest king konga Big Grin

Wiec skoro Hands Up to dostaniesz ocene od HANDS UP MAKER'a Smile

Ogolnie straszne problemy z mixem, kick albo strasznie pusty albo taki jakbys kopal w pudelko, kiepskie przejscia z motywu glownego na breakdown itd ogolnie miejscami chaotycznie... Twoje produkcje przypominaja mi moje pierwsze produkcje Smile takze jeszcze daleka droga przed Toba poki co niestety jestem na NIE

[-] 1 użytkownik podziękował Sunvibez za ten post:
  • DJ Kludu