Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bootyplayerz [Odrzucono]
1. Bootyplayerz
2. A więc. Nazywam się Piotrek. Urodziłem się w Zamościu w 1992 Wink
Muzyką interesuję się od małego (chyba jak każdy)
Przygoda z Hands Up zaczęła się kiedy mój stryj przyniósł płyte z nutkami Cascady, Master Blaster, Rob Mayth <3 i innymi znanymi producentami.
Wtedy akurat brałem to do jednego worka (UWażałem że każda muzyka klubowa to Techno Big Grin )

Tworzę na programie Fruity Loops Studio. Pracowałem na takich programach jak Reason, Cubase ale żaden nie umywa się do FL Wink
Tworzę muzykę od 6 lat (tak naprawdę można powiedzieć że od 3 Wink )

3.
Hard3eat - Last Chance (Bootyplayerz Remix)

Jumproxx - When You're Away (Bootyplayerz Remix)

Jumproxx meets Bootyplayerz - Beauty of Natural

[-] 1 użytkownik podziękował Bootyplayerz za ten post:
  • .DragoN.
Powiedzmy że nie najgorzej, ale gdzie jest bass ? o.O

Ten vox tak troche "z dupy" wchodzi, melo to samo ;P Nad hard kickiem jeszcze popracuj Big Grin Ale jest lepsze od remixu dla Hard3eat'a ;P

Hmmm, nie mój styl muzyczny, ale podtrzymuję to co napisałem na soundcloudzie. Podoba mi się, ładnie dźwięki do siebie pasują nie jest źle Wink
Chyba najlepszy z tych trzech Wink

Niestety ale jak dla mnie to chyba jednak jeszcze troche za wcześnie ;-/
Wybacz, ale póki co jestem na NIE

Na technice się nie znam więc jej nie oceniam ale jak dla mnie dosyć fajne nutki ale nie zabrał bym ich na dysk Tongue
Jestem neutralny co do przyznania rangi, ale gdyby brakowało ci tego jednego głosu do rangi to masz słabe takTongue

Bass niesłyszalny, tak samo jak i Clap. Snare na wejściu leadu, hmm pomysł może i miałeś ale to okropnie brzmi bo snare jest zbyt głośno a melo pomału wchodzi. Czemu Wy wszyscy używacie gotowych fillsów ? ta slomo perka mi sięw miarę podoba, ale po niej ten lead powinien wchodzić nie tak szybko ale może od początku tylko na filtrze ?

Kierowałeś się trochę Alexem Meganem, jeżeli o chodzi o stopę i bass? i znowu ten lead tak wchodzi, po za tym jak jest na filtrze to trzeszczy, a to męczy ucho. co do hardu to powinien on zmieniać tonację razem z leadem i razem z leadem się wyciszać. ale widze że kierujesz się tym by mieć swój styl (chodzi mi o slomo kick i te jakby gwiazdki po reverbkicku) ogólnie lead tak jakby nie współgra z nutą, nie że nie pasuję, tylko że gra oddzielnie, na końcu za głośno ten reverbkick, że aż huczy.

Tego nie będę oceniał. Ale powiem że jeżeli chcecie robić właśnie takie utwory, powinniście rozbudować pianino o kilka tonacji, ale nie tak żeby z tego wyszedł lead jak w HU, tylko żeby to było bardziej klimatyczne.

Nie będę oceniał kawałków bo nie lubię, ale jestem na nie. Przykro mi.