Ankieta: Jesteś za tym pomysłem czy przeciw ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem za !
100.00%
9 100.00%
Nie mam zdania !
0%
0 0%
Jestem przeciw !
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Back To Hands Up - powrót projektu!
#1
Witajcie Smile

'Back To Hands Up' może ktoś z was zna ten projekt, a może nie Smile
Wcześniej były to meetingi organizowane przeze mnie na antenie RadioTP.pl Wink
Niestety kilka dni przed 4 edycją (która miała być jedną z najlepszych, bo line up był serio b. dobry) zrezygnowaliśmy z tego. Powodów nie będę podawał, bo w sumie nie ma jakichś konkretnych, jedynie problemy w życiu osobistym, ale nie o to chodzi w tym temacie Smile

Aktualnie od września chcemy powrócić z tym projektem ale w nieco innej formie Wink
Będą to dwu godzinne audycje, raz w miesiącu prowadzone przeze mnie Smile
Gdy show nabierze trochę publiki (myślę, że 200 fanów na FB + co najmniej 30 słuchaczy na każdym show) będą pojawiać się guest mixy innych DJ'i (oczywiście tych bardziej znanych) np. Empyre One, DJ Gollum, Justin Corza etc. To nie jest żaden żart, cała trójka miała wystąpić na BTHU vol.4 Wink

I teraz najważniejsze pytanie, co wy o tym myślicie ? Smile

Cały projekt chcę żeby był pod patronatem przede wszystkim RadioTP.pl i tego forum Wink

Czekam na wasze opinie i komentarze na ten temat Wink

Pozdrawiam, DJ Kludu.


** Ankieta będzie trwała tydzień, tak żeby potem było można bez problemu się wyrobić Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • Chytry Jaca, DJ LONELY
#2
Hmm pomysł nawet fajny można powiedzieć, ja nie długo ruszam z projektem RadioFX więc może wtedy u mnie ten meeting mógł by być Smile też organizowany i radio by było typowym patronatem tego forum.




Signature of Bryan Zapraszam do klikania Lubię To na moim anPage Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#3
Hmm, ogólnie rzecz biorąc jestem z TP związany od dawna i to tam ten projekt się rozwinął, tam wszyscy pomagali przy organizacji i tam raczej ten projekt pozostanie Wink

Ale jest jeszcze druga opcja, gdyż swego czasu po 3 edycji dostałem propozycję od niemieckiego radia (gdzie słuchaczy jest ok 1000 nawet gdy gra autopilot), więc jeżeli oni będą zainteresowani to będzie po prostu w dwóch radiach grane Wink

Ale raczej i tak zostanie ten projekt w TP ; )
Bo on od początku był organizowany z myślą wypromowania muzyki Hands Up w szerszym gronie oraz przy okazji promocja radia Wink



#4
dostałem wiadomość z prośbą o wypowiedzenie się... lecz nie wiem co powiedzieć xD
zrobisz Kludu jak będziesz uważał ;] zaprosisz to chętnie się zagra, nie no to trudno....



[-] 1 użytkownik podziękował Gordon_FreeMaN! za ten post:
  • DJ Kludu
#5
Ja jestem jak najbardziej za! tutaj wysłało by się mailingi/PW do użytkowników i ktoś na pewno będzie słuchał Smile a w dodatku jak zagają tacy goście to na swoim FB na pewno zreklamują i wpadnie od nich trochę słuchaczy Smile



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Kludu
#6
Gordonku Big Grin
Liczyłem na to że może ktoś będzie miał jeszcze jakieś sugestie ;DD

DragoN mam taką nadzieje Wink



#7
Ehm xD No to u mnie sytuacja jak u Gordona Big Grin Big Grin
Mi się tam pomysł podoba i czym więcej 'takich' audycji czy cuś to lepiej dla Hu (:




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • DJ Kludu
#8
No i mam nadzieje jeszcze że producenci (znani czy mniej znani, ważne aby byli dobrzy) będą zainteresowani współpracą ;D
czyt. będą grane PP od was na audycjach i potem bd ripy etc ; )
Jeżeli wgl byłby ktoś zainteresowany ; )
zawsze jakaś promocja Smile



#9
Zostaje po prostu działać z tym projektem i ciekawe co wyjdzie z tego i w jaki sposób Big Grin




Signature of Bryan Zapraszam do klikania Lubię To na moim anPage Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ MNS vs. EMAXX - back to the oldskool (hands up mix) winmap 0 130 04-18-2023, 19:21
Ostatni post: winmap
  Explozja - Szósta Rano (Warriorz! 'Powrót Do Przeszłości' Remix DEMO) Max Gee! 13 921 11-23-2021, 02:10
Ostatni post: przemek89b
  Alari x E-One - Back Around || 24.01.2020 || Hands Up Freaks Smirnoff 1 632 01-19-2020, 13:16
Ostatni post: Restless
  Marious - We Come Back || 9.08.2019 || Hands Up Freaks Restless 3 996 07-25-2019, 16:14
Ostatni post: brainq
  Cascada - Back For Good (Hands Up???) D.Jey1 1 456 01-24-2019, 09:43
Ostatni post: mika



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości