Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soleo - Na Szczyt (Extended)
#10
(05-15-2021, 21:31)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-15-2021, 20:44)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Prędzej Tusk z Jarosławem K ściskają się serdecznie niż hands up wróci do klubów.
Te miejsce już zarezerwowane jest dla new disco polo które serwuję  w innych.
Ale macie marzenia.
Mało bywasz chyba w klubach Smile (no ostatnio nie było możliwości) ale jeszcze przed całym covidem wracały często gęsto stare hendsapyy i muzyka klubowa Wink nawet grali dj cookis'a Polski hends up jak i flashtune. 
Była przerwa prez jakiś czas ale już przed covidem zaczęło się to zmieniać. 
Teraz tylko czekam na możliwość kupna biletu trance w KrakowieWink

(05-16-2021, 11:14)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Max Gee! Obyś miał rację! Oby Hands Up wrócił na salony! Ahh i mnóstwo nowego oldschoolowego hands upu Smile Oj pamiętam jak jeszcze "łapałem na dziko" fale radiowe "sunshine live" które wówczas grało dużo głównie hands up'u i nagrywało się na kasety. Mam je do dziś i ciekawi mnie co też wtedy wówczas miałem Tongue Ale nie mam na czym ich odtworzyć... Jedyny "kaseciak" jaki mam do w wierzy i niestety nie działa ani kaseciak ani nie odpala płyt CD. Jedynie radio i tyle. By trzeba było kiedyś naprawić u jakiegoś elektronika w serwisie. Smile Ale nostalgia i rozmarzyłem się Smile Pamiętam też jak nie mogłem się z tym pogodzić, że nie lecą już "hendzapy" w radiach. A "Cascada - Everytime We Touch" potrafiła lecieć w zwykłych popowych polskich rozgłośniach radiowych.

A co do biletów @RobBrian to mam nadzieję że tym razem odbędzie się koncert Scootera w Warszawie 30go października bo ciągle przesuwali przez pandemię a bilety mam dla siebie i Luby. A że 30 października przypada akurat w moje urodziny to mam tym bardziej nadzieję że się odbędzie. Idealny prezent imieninowy Tongue A przyznam że nigdy osobiście ni razu nie byłem w klubie ani na dużym koncercie. Smile

Hands up nie wróci w starym stylu. Nie ma co się łudzić. Jak już wrócić i wraca to pseudo hands up. Nazwał bym raczej happy hands up core. Nie ma co robić nadzieji. Czasy się zmieniły. Też nagrywałem kasety. House wrócił zmutowany, trance też, techno też. Zmutowany będzie hands up. Napewno nie taki sam. Ale najważniejsze że jakiś jego pokrój. Pozdro .



[-] 3 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#11
Taka muza będzie rządzić.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Kluby jakie pamiętam to takie i taka muza była.




Stare wspaniałe czasy zabaw dożynek - nostalgia.
A nie to co teraz - obecne kluby to istna Sodoma i Gomora, roznegliżowane szmaty na każdym 1m2.

Powrót hands up do klubów ta taka sama abstrakcja jak praktykowanie wiary w Boga (niezależnie jakiego wyznania) wśród dzisiejszego pokolenia Polskich 20-30 latków. Gdzie się podziało pokolenie JP2.

Wątek ma już 2 gwiazdki - oby tak dalej.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Ja tylko dodam od siebie (ten wątek powinien wylądować w dziale "inne gatunki" Tak samo jak bym do głównego upnął Zibo - Jest nas dwoje. Autor chyba nie odróżnia gatunków ale mniejsza z tym. Hands Up nie powróci, nie te czasy niestety. fakt grają od czasu do czasu w różnych klubach Hands Up ale to bardziej w stylu retro. Mi się wydaję że została mała garstka ludzi którzy gdzieś tam słuchają ten gatunek, mam na myśli PL z czasem grono się zmniejsza a tylko nieliczni będą pamiętać cudowne czasy Hands Up. Ciężko mi uwierzyć że HU powstanie na nowo i będzie królował jak za dawnych lat. Przykre ale prawdziwe. Jak to mówią wiara umiera ostatnia. Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 2 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Soleo - Jedziemy Na Balety (Warriorz! Extended Remix) Smirnoff 2 575 04-23-2023, 21:33
Ostatni post: winmap
  [Disco Polo] SOLEO - Ewa z Bananowego Drzewa (Extended) MartinN 0 562 06-05-2017, 06:20
Ostatni post: MartinN
  [Disco Polo] SOLEO - Ewa z Bananowego Drzewa MartinN 0 461 06-05-2017, 06:19
Ostatni post: MartinN
  Soleo - Zabujany (JP Project Bootleg) StefanField 4 1,530 01-20-2015, 22:06
Ostatni post: Simek
  Soleo - Czarna Czy Blondyna (99ers Remix) 99ers 2 1,190 12-15-2014, 18:35
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości